Relaxační pobyt - nejen pro dámy

Dodavatel: Adrop
Relaxační pobyt určený všem bez rozdílu věku. Zajímavé dárky, zajímavý program, procedury a příjemné prostředí Vám dovolí zapomenout na shon všedních dnů a věnovat se na okamžik sami sobě. Lázeňské pohlazení Chcete poznat lázeňské město Poděbrady? Nabízím Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00089
  • Varianta
Cena:3 420,- Kč
bez DPH 2 850,-

Zboží nelze momentálně objednat

Relaxační pobyt - nejen pro dámy

Relaxační pobyt určený všem bez rozdílu věku. Zajímavé dárky, zajímavý program, procedury a příjemné prostředí Vám dovolí zapomenout na shon všedních dnů a věnovat se na okamžik sami sobě.

Lázeňské pohlazení

Chcete poznat lázeňské město Poděbrady? Nabízíme Vám víkendový pobyt v ***hotelu v centru tohoto lázeňského města. Balíček zahrnuje ubytování na 2 noci v 2lůžkovém pokoji, welcome drink, polopenzi (snídaně formou bufetu, servírované večeře), relaxaci - havajskou masáž lávovými kameny, pedikúru, parafínový zábal rukou a rašelinový obklad. Pokud zatoužíte po pohybu, doporučujeme in-line stezku, která je dlouhá 16 km, vede podél řeky Labe a začíná naproti našemu hotelu.

Wellness dovolená

Dopřejte si 5denní relaxační dovolenou v krásném prostředí. Tento pobytový balíček zahrnuje 4x ubytování v luxusním pokoji, 4x bohatou snídani formou teplého a studeného bufetu, 4x večeři, 4x vstup do bazénu na 30 minut, 4x vstup do vířivé vany na 30 minut, aroma masáž pro dva, parkování na hlídaném parkovišti zdarma, propagační materiály o Kladském pomezí. A navíc bonus při příjezdu v neděli - 1x ubytování se snídaní zdarma.

Prodloužený víkend nejen pro ženy

V balíčku je zahrnuto 3x luxusní ubytování ve ***hotelu včetně bohaté snídaně, 1x "lady" večeře, uvolňující aromamasáž zad a šíje z 31 druhů kvítí nebo finská sauna, relaxační koupel ve vířivé vaně na 25 minut, 3x odreagování v bazénu s protiproudem, 1x využití fitness rotopedu na 30 minut. Zdarma Vám zapůjčíme župan.

Na vlnách relaxace

Jste unavení, bez energie a bez úsměvu na tváři, sníte o chvilce klidu a odpočinku? Pak právě pro Vás je určen tento pobyt. Ubytování máte zajištěno na 2 noci v 1 - 2lůžkovém pokoji, kde na Vás bude čekat i malé sladké překvapení, dále jsou v ceně balíčku 2 snídaně formou bufetu, 1 večeře plná chutí o 4 chodech, uvolňující masáž zad a šíje, relaxační kůra ve finské sauně nebo infra kabina se světelnou terapií a 2 vstupy do krytého bazénu. Parkování a připojení na internet je zdarma.

Relaxace v Karlových Varech

Ubytujte se v komfortním ****hotelu přímo na kolonádě Karlových Varů na 2 noci. Pobyt zahrnuje snídaně formou bufetu či s donáškou na pokoj a 2x celodenní vstup pro 2 osoby do wellness v Grandhotelu Pupp, který obsahuje neomezené využití sauny, vířivé vany, fitness a parní sauny. Dopřejte si relaxaci ve známém lázeňském městě.

Wellness v Praze

U tohoto pobytu máte v ceně ubytování v luxusním ****hotelu na 2 noci včetně polopenze, 2 relaxační procedury dle Vašeho výběru (klasická/sportovní/relaxační/čokoládová/tibetská medová masáž/masáž lávovými kameny/kosmetické a revitalizační ošetření/detoxikační zábal z mořských řas), volné vstupy do největšího aquaparku ve střední Evropě, volný vstup do fitness centra a během pobytu jsou Vám zdarma na pokoji k dispozici župan a pantofle.

Ráj v Praze

Balíček zahrnuje ubytování na 2 noci v luxusním ****hotelu včetně polopenze, volný celodenní vstup do Saunového světa (12 druhů saun, bazén, vířivky), volné vstupy do největšího aquaparku ve střední Evropě, volný vstup do fitness centra a během pobytu jsou Vám zdarma na pokoji k dispozici župan a pantofle. Je možné Vás dopravit hotelovým busem ke stanici metra Opatov a zpět zdarma.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 4 týdny předem.

Varianta Relaxace v Karlových Varech pro dva
Darečky.cz