Relaxace dle Vašich představ

Dodavatel: Adrop
Nevíte, která masáž by pro Vás byla ideální? Pro co se rozhodnout? Zkuste rovnou některý balíček sestavený přesně podle požadavků zákazníka. Na výběr máte revitalizační balíčky, relaxační balíčky, detoxikační masáže či wellnes balíčky. Relaxační balíček - Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00174
  • Varianta
Cena:1 320,- Kč
bez DPH 1 100,-

Zboží nelze momentálně objednat

Relaxace dle Vašich představ

Nevíte, která masáž by pro Vás byla ideální? Pro co se rozhodnout? Zkuste rovnou některý balíček sestavený přesně podle požadavků zákazníka. Na výběr máte revitalizační balíčky, relaxační balíčky, detoxikační masáže či wellnes balíčky.

Relaxační balíček

- rašelinová koupel, relaxace, celková klasická masáž s termoterapií BIO-MAT

Revitalizační balíček pro ženy

- relaxační a anticelutidová masáž, masáž lávovými kameny, skořicový zábal a harmonizér Bodywave

Dotek orientu

- havajská a čínská masáž a masáž lávovými kameny včetně aromaterapie

Sladký sen

- medová masáž, skořicový nebo čokoládový zábal, aromaterapie a harmonizér Bodywave

Luxusní wellnes balíček

- perličková koupel v aroma lázni, tělový peeling, celotělový zábal z mořských řas, havajská masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel

Beauty balíček pro ženy

- infrasauna, aromatická nebo bylinková koupel, péče o pleť (úprava obočí, čištění pleti, masáž obličeje, mikromasáž očního okolí, vyživující maska), aroma masáž a masáž s použitím lávových kamenů, anticelulitidová masáž nohou, zábal nohou nebo tělový peeling

Masážní balíček pro ženy

- masáž chodidel, thajská olejová masáž, obličejové ošetření + zelený čaj

Masážní balíček pro muže

- masáž chodidel, tradiční thajská masáž, thajská olejová masáž + zelený čaj

Celková relaxační aroma masáž

- relaxační masáž a aromaterapie

Popis jednotlivých procedur níže

Rašelinová koupel - podávaný extrakt hnědé rašeliny do perličkové koupele má blahodárné rehabilitační účinky a podporuje léčbu pohybového aparátu, nervového systému, stresu a dalšího.

Bio-mat - jedná se o podložku, kterou je přiváděno infračervené záření, které pomáhá snižovat otoky, zlepšuje prokrvení, ničí rakovinné a virové buňky atd.

Masáž chodidel - oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

Thajská masáž - tradiční thajská masáž spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Napomáhá pohyblivosti kloubů, posiluje činnost vnitřních orgánů, zlepšuje krevní oběh a posiluje nervový systém.

Thajská olejová masáž - orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů,relaxační forma thajské masáže, při níž jsou používány aromatické oleje zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak.

Obličejové ošetření - jedinečná omlazující kůra obličeje - očištění, jemný peeling, masáž obličeje, šíje a hlavy, omlazující sérum a kolagenová maska.

Havajská masáž - za použití aromatických olejů a horkých kamenů stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, relaxuje a harmonizuje, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá detoxikaci organismu.

Čínská masáž je založena na stimulaci zakončení nervového ústrojí - prsty rukou, nohou, nos, uši, rty.

Relaxační a revitalizační masáže navozují příjemný relaxovaný stav, uvolňují napětí, mírní bolest, přináší úlevu svalům a kloubům, zvyšují prokrvení kůže, urychlují krevní a mízní oběh a látkovou výměnu v tkáních (kůže, podkoží, vazivo, svaly, klouby).

Anticelutidová masáž velmi účinně bojuje proti celulitidě a únavě nohou, formuje postavu a zlepšuje kvalitu pokožky.

Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, napomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle.

Medová masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem. Aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře vlivem léků, potravin, kouření a nezdravého životního stylu.

Skořicový zábal, po kterém ubudete na objemu, a celkově se Vám zlepší vzhled pokožky postižené celulitidou.

Čokoládový zábal je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Harmonizér Bodywave – masáž zvukovou vlnou, která vede ke zlepšení zdraví a psychické rovnováze. Působí proti artróze, problémům oběhového systému, chudokrevnosti, křečím, kožním problémům, migrénám, bolesti apod.

Aroma masáž = aromaterapie slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěží celé tělo.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy.

Čas

Dle jednotlivých balíčků.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Oblečení

Není potřeba žádné speciální oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Celková relaxační aroma masáž - 80 minut (Ostrava)
Darečky.cz