Rafting

Dodavatel: Adrop
Rafting - adrenalinová sportovní aktivita, při které se sjíždí divoké řeky na speciálních gumových člunech tzv. raftech. Při tomto sportu můžete poznat krásu divokých řek bezpečně bez dlouholetého tréninku. Spatříte krásná přírodní místa z perspektivy, k Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00046
  • Varianta
Cena:2 850,- Kč
bez DPH 2 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

Rafting

Rafting - adrenalinová sportovní aktivita, při které se sjíždí divoké řeky na speciálních gumových člunech tzv. raftech. Při tomto sportu můžete poznat krásu divokých řek bezpečně bez dlouholetého tréninku. Spatříte krásná přírodní místa z perspektivy, kam se suchou nohou nikdy nedostanete. A nejen to. Rafting je také o dobrodružství, kamarádství, týmové spolupráci při překonávání peřejí a o síle a kráse divoké vody.

Program

Kompletní seznámení s raftingem a vodní záchranou, teoretická výuka, výuka na klidné vodě, výuka jízdy v divokém proudu, vlastní sjíždění. Délka jednotlivých částí se upravuje podle zkušeností a dovedností zákazníků.

Na přírodní vodě (Jizera, Kamenice) se dá raftovat pouze v jarních měsících, kdy je dostatek vody. Celoročně je to možné na kanále.

Podmínky raftingu

Určeno jen pro velmi dobré plavce starší 15 let.

Počasí

Nejezdí se při nedostatku vody a naopak při extrémním množství vody.

Čas

Cca 2 - 3 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro min. 2 osoby. Maximální počet účastníků na jeden raft je 6 osob. Cena je dána za celý raft (tedy 2 - 6 osob).

Diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení do raftu

Cena zahrnuje zapůjčení kompletního vodáckého vybavení (helma, vesta, pádlo, člun, neoprén, neoprénové boty, vodácká bunda) a také instruktora.

Sezóna

Od března do května na volné vodě, na kanále celoročně.

Měli byste vědět.

Při rezervaci termínu je nutné nám sdělit Vaše údaje (váha, výška, velikost bot) kvůli zapůjčení vhodné vodácké výbavy. V programu je zahrnuta účast vodního instruktora na každém člunu.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Rafting na volné vodě pro 2 - 6 osob (Jablonecko)
Darečky.cz