Putování za vínem

Dodavatel: Adrop
Vinná réva, nádherná příroda moravského venkova, půvabné vinné sklípky plné lahodných moků, smyslová rozeznění ve spojeních vín a pokrmů, jež nás pozvolně, však neomylně, směřují k zážitku gastronomického orgasmu. Pokud jste Vy či Váš partner milovníkem v Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00042
Cena:11 950,- Kč
bez DPH 9 958,-

Zboží nelze momentálně objednat

Putování za vínem

Vinná réva, nádherná příroda moravského venkova, půvabné vinné sklípky plné lahodných moků, smyslová rozeznění ve spojeních vín a pokrmů, jež nás pozvolně, však neomylně, směřují k zážitku gastronomického orgasmu.

Pokud jste Vy či Váš partner milovníkem vín a toužíte mu porozumět, pokud jste pravým gurmánem a máte rádi zajimavá jídla a jste otevřeni netradičním zážitkům v tradičním moravském prostředí, rádi Vám nabídneme tento nezapomenutelný víkend.

Program romantického víkend s putováním za vínem

Sobota

• sekt, ubytování, přivítání s malým občerstvením a upřesnění víkendového programu

• zasvěcení o vínu a regionu (poznávání vína a kraje s degustací, pochutinami a výkladem o víně a jeho chuťových spojeních s pokrmy)

• večeře (tříchodová večeře ve stylu snoubení vína a jídla)

• návštěva historického labyrintu templářských sklepů s degustací

• návštěva selského vinného sklípku nebo na přání provoz renomovaného vinařství* s degustací vín a prohlídkou sklepního hospodářství

Neděle:

• snídaně, rozloučení

Další denní aktivity s prodloužením pobytu jsou dle přání možná.

* Při volbě pobytu a degustace vín u renomovaných vinařů je předpokládaný nárůst ceny dle cen jednotlivých vinařství. Zpravidla za skupinu 1700 - 2500,- Kč.

Stravování

Plná penze, středomořská kuchyně, moravská vína, romantické prostředí – vinný restaurant, terasa pod vinnou révou, vinohrady, vinný sklípek.

Ubytování

Původní stavení vinného sklípku uprostřed vinic, citlivě rekonstruován do selského stylu a nadstandardního komfortu, s plným soukromím hostů. Ubytovací kapacita je zde max. 6 osob.

Rezervace termínu

3-5 týdnů dopředu.

Varianta Pobyt pro 2 osoby (okr. Hodonín)
Darečky.cz