PUMP FX 30 sáčků Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Nejsilnější forma šumivých kreatinů. Jedním z nejznámějších, nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů orálního přísunu látek v moderní farmacii je aplikace šumivých tablet a prášků. Dalšími výhodami užití je jednoduchá a pohodlná příprava. Vstřebávání a biologické zužitkování účinné látky je intenzivnější, protože hyhrouhličitanový obsah nápoje lokálně a přechodně sníží kyselost žaludku. Základní předností PUMP FX je to, že v důsledku šumivé reakce s vodou vytváří 100%-ní roztok monohydrátu kreatinu a ostatních účinných složek, kterého nebylo možno doposud dosáhnout. Díky speciálně vyvinuté formuli je vstřebávání kreatinu garantováno do 15-ti minut. Další výhodou PUMP FX je, že není nutné, aby jej žaludek trávil, neboť díky chemické reakci při šumění je PH roztoku 4,6, což vyvolá v žaludku efekt dalšího transportu. Proto PUMP FX prochází žaludkem bez procesu trávení přímo do tenkého střeva, kde je krví transportován přímo do svalových buněk. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness448
Cena:440,- Kč
bez DPH 367,-

Zboží nelze momentálně objednat

PUMP FX 30 sáčků Scitec

Nejsilnější forma šumivých kreatinů. Jedním z nejznámějších, nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů orálního přísunu látek v moderní farmacii je aplikace šumivých tablet a prášků. Dalšími výhodami užití je jednoduchá a pohodlná příprava. Vstřebávání a biologické zužitkování účinné látky je intenzivnější, protože hyhrouhličitanový obsah nápoje lokálně a přechodně sníží kyselost žaludku. Základní předností PUMP FX je to, že v důsledku šumivé reakce s vodou vytváří 100%-ní roztok monohydrátu kreatinu a ostatních účinných složek, kterého nebylo možno doposud dosáhnout. Díky speciálně vyvinuté formuli je vstřebávání kreatinu garantováno do 15-ti minut. Další výhodou PUMP FX je, že není nutné, aby jej žaludek trávil, neboť díky chemické reakci při šumění je PH roztoku 4,6, což vyvolá v žaludku efekt dalšího transportu. Proto PUMP FX prochází žaludkem bez procesu trávení přímo do tenkého střeva, kde je krví transportován přímo do svalových buněk. V praxi to znamená, že se vstřebatelnost kreatinu posunula asi ze 70% na 99%. Přípravek není určen pro děti.

Jeden sáček obsahuje:

  • 5000mg CREAPURE creatin monohydrát
  • 0g tuku
  • 0g bílkovin
  • 0g sacharidů
  • 1295mg Na

Užívání Scitec PUMP-FX - nárůst svalové hmoty:

Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka = 1 sáček. Užívejte denně ráno na lačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 1 sáček ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte 1 hod před spaním.
Pokud chcete s užíváním PUMP-FX pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech.

Užívání Scitec PUMP-FX- pro nárůst síly+energizaci při tréninku/zápase:
Užívejte 1 dávku = 1 sáček 20-30min před výkonem.
Výrobce Scitec
Darečky.cz