Potápění se žraloky

Dodavatel: Adrop
Máte rádi adrenalin? Pod vodou se cítíte doslova jako doma, ale české rybníky Vám připadají nudné a nezajímavé? Myslíte si, že už Vás pod hladinou nemůže nic překvapit? Pokud máte odvahu a toužíte po opravdovém dobrodružství, tak právě pro Vás je určena n Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00114
Cena:70 000,- Kč
bez DPH 58 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

Potápění se žraloky

Máte rádi adrenalin? Pod vodou se cítíte doslova jako doma, ale české rybníky Vám připadají nudné a nezajímavé? Myslíte si, že už Vás pod hladinou nemůže nic překvapit? Pokud máte odvahu a toužíte po opravdovém dobrodružství, tak právě pro Vás je určena naše nabídka! Jeďte se s námi potápět mezi delfíny, velryby či dravé žraloky!

Každý rok nabízíme potápění na různých místech, kde můžete vidět delfíny, kosatky, lachtany i žraloky. Lokality i programy se mohou měnit, proto nás kontaktujte, o jaký zážitek byste měli zájem.

Malá ukázka možných zážitků se žraloky a jinými mořskými živočichy:

Nový Zéland

Safari z nejdivočejších snů milovníka velkých zvířat: kosatky dravé, kosatky černé, kulohlavci, žraloci mako, modraví, bronzoví, sedmižaberní, měsíčníci, mečouni, lachtani.

Bahamy

Žraloci tygří, bělaví, černocípí, citronoví a Perezovi, delfíni kapverdští na White Sand Ridge.

Jihoafrická republika

Potápění s tygřímy žraloky, potápění s velkými žraloky na Protea Banks či potápění v sardinkovém runu.

Galapágy

Potápění se stovkami žraloků, žraloky velrybími, mantami, lachtany, tučňáky a leguány mořskými.

Podmínky

Je nutné mít alespoň základní potápěčský výcvik na úrovni OWD (PADI, ….) či CMAS. Zároveň cena nezahrnuje zapůjčení potápěčské výzbroje, v ceně jsou pouze potápěčské lahve a zátěže. V ceně není též pojištění, které je ale možné po domluvě zajistit.

Čas

Záleží na dané lokalitě a termínu - délka pobytu je nejčastěji kolem 7 - 10 dnů.

Měli byste vědět

Cena většinou zahrnuje zpáteční letenku, ubytování včetně stravy, ponory. V ceně není zahrnuto pojištění, potápěčská výstroj.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Varianta Cenu Vám sdělí náš pracovník dle aktuálního kurzu a podle druhu balíčku, cena od
Darečky.cz