Porsche Boxster

Dodavatel: Adrop
Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. V čem spočívá touha po stále větších výkonech? V motivaci překonat sám sebe. Neustále se zdokonalovat. Stále a pořád. Boxster získává svoji sílu doslova ze svého středu. Z lehkého a Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00123
  • Varianta
Cena:4 240,- Kč
bez DPH 3 533,-

Zboží nelze momentálně objednat

Porsche Boxster

Sportovní vůz mezi roadstery. Otevřený, dvousedadlový a extrémně agilní. V čem spočívá touha po stále větších výkonech? V motivaci překonat sám sebe. Neustále se zdokonalovat. Stále a pořád. Boxster získává svoji sílu doslova ze svého středu. Z lehkého a přitom výkonného šestiválce umístěného uprostřed. Přesně tak, jak se sluší na správný roadster. 7,0 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/h. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 251 km/h. Záleží jen na Vás. A na tom, zda si chcete užívat sportovní jízdu se zataženou nebo otevřenou střechou.

Popis

Vozidlo vám bude přistaveno s plnou nádrží kdekoli v rámci Prahy zdarma, v ostatních městech bude k cenám pronájmu účtován náklad související s přistavením vozidla.

Uvedená cena pronájmu obsahuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla, dálniční známku a neomezený počet najetých kilometrů u hodinového pronájmu, u 24 hodinového pronájmu je v ceně zahrnuto 250 km (kilometry nad limit se doplací).

Vozidlo je přistaveno s plnou nádrží, u hodinového pronájmu nemusíte dotankovat, u 24hodinového pronájmu je nutné vrátit vozidlo opět s plnou nádrží.

Podmínky pro půjčení vozu Porsche Boxster

Vhodný pro muže i ženy. Minimální věk je 21 let. Řidičský průkaz podmínkou.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd.

Čas

Pronájem na 1 hodinu (neomezený počet ujetých kilometrů včetně pohonných hmot) či 24 hodin (250 ujetých kilometrů bez pohonných hmot).

Počet účastníků ve voze Porsche Boxster

Tento dárek je určen pro 1 – 2 osoby (řidič a spolujezdec).

Diváci

Diváci mohou být přítomni. Účastníka lze filmovat i fotografovat.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Před absolvováním jízdy podepisuje účastník směnku, která je zpětně vrácena. Přistavení vozu v Praze je zdarma, mimo Prahu je účtováno navíc dopravné.

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 1 hodina (Praha)
Darečky.cz