Porsche 911 Carrera

Dodavatel: Adrop
Sportovní vůz bez chybičky. Klasické tvary dotažené do posledního detailu, rychlá jízda, pohledy okolí... Ke zrychlení z nuly na 100 km/h Vám postačí pouhých 4,9 sekund. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 289 km/h. Popis Vozidlo vám bude Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00053
  • Varianta
Cena:6 370,- Kč
bez DPH 5 308,-

Zboží nelze momentálně objednat

Porsche 911 Carrera

Sportovní vůz bez chybičky. Klasické tvary dotažené do posledního detailu, rychlá jízda, pohledy okolí... Ke zrychlení z nuly na 100 km/h Vám postačí pouhých 4,9 sekund. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 289 km/h.

Popis

Vozidlo vám bude přistaveno s plnou nádrží kdekoli v rámci Prahy zdarma, v ostatních městech bude k cenám pronájmu účtován náklad související s přistavením vozidla.

Uvedená cena pronájmu obsahuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla, dálniční známku a neomezený počet najetých kilometrů u hodinového pronájmu, u 24 hodinového pronájmu je v ceně zahrnuto 250 km (kilometry nad limit se doplací).

Vozidlo je přistaveno s plnou nádrží, u hodinového pronájmu nemusíte dotankovat, u 24hodinového pronájmu je nutné vrátit vozidlo opět s plnou nádrží.

Podmínky pro půjčení vozu Porsche 911 Carrera

Vhodné pro muže i ženy. Minimální věk je 21 let. Řidičský průkaz podmínkou.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd.

Čas

Pronájem na 1 hodinu (neomezený počet ujetých kilometrů včetně pohonných hmot) či 24 hodin (250 ujetých kilometrů bez pohonných hmot).

Počet účastníků

Určeno pro 1 - 2 dospělé osoby(řidič a spolujezdec). Do vozidla si můžete případně vzít s sebou 1-2 děti.

Diváci

Diváci mohou být přítomni. Účastníka lze filmovat i fotografovat.

Sezóna pro jízdu v Porsche 911 Carrera

Celoročně.

Měli byste vědět

Před absolvováním jízdy podepisuje účastník směnku, která je zpětně vrácena. Přistavení vozu v Praze je zdarma, mimo Prahu je účtováno navíc dopravné.

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 1 hodina (Praha)
Darečky.cz