Poprvé v sedle

Dodavatel: Adrop
Láká vás pohlédnout na svět z koňského hřbetu? Pak jste tu správně! Osedláme pro Vás koně, na kterém prožijete svou první lekci ježdění. Získáte základní potřebné znalosti i dovednosti o ježdění pod vedením zkušeného trenéra. Výuka je individuální a probí Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00050
  • Varianta
Cena:800,- Kč
bez DPH 667,-

Zboží nelze momentálně objednat

Poprvé v sedle

Láká vás pohlédnout na svět z koňského hřbetu? Pak jste tu správně! Osedláme pro Vás koně, na kterém prožijete svou první lekci ježdění. Získáte základní potřebné znalosti i dovednosti o ježdění pod vedením zkušeného trenéra. Výuka je individuální a probíhá na otevřené jízdárně. Kůň je po celou dobu vedený na lonžovací otěži a vy se budete moci v klidu soustředit na svůj sportovní výkon.

Program výcvikových lekcí

K dispozici je pro Vás otevřená jízdárna, připravený osedlaný kůň a kvalifikovaný trenér. Výuka je individuální, probíhá na otevřené jízdárně. Zahrnuje patnáct minut teorie, ukázky přípravy a osedlání koně, dále 30 minut praktické výuky na koni.

Seznámení s koněm

Při příjezdu na ranch na Vás bude čekat kůň s instruktorem. Sami si vyzkoušíte základní komunikaci s koněm, přičemž Vám vysvětlíme, jak kůň na co reaguje, jak se k sobě vzájemně chovat a jak docílit toho, že Vás bude kůň respektovat. Naučíte se i základních 7her s koněm podle Pata Parelliho. Podle instrukcí si koně vyčistíte a osedláte. Pak již následuje hodinová výuka na venkovní jízdárně. Po lekci si koně odstrojíte, vyčistíte a odvedete na pastvu. Nakonec budete moci vstřebat nový zážitek u kávy.

Podmínky zážitku Poprvé v sedle

Určeno pro osoby starší 15 let. Dárek je vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Němelo by pršet ani sněžit, abyste si jízdu opravdu užili.

Čas

Přibližně 1 hodina. Seznámení s koněm celkem cca 3 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pouze pro jednu osobu. Na místě se mohou dokoupit a rezervovat termíny pro další uchazeče.

Diváci

Diváci mohou v bezpečné vzdálenosti fotografovat i filmovat.

Oblečení do sedla

Vhodným oblečením jsou dlouhé elastické kalhoty a pevné boty s nízkou podrážkou.

Sezóna

V Ústeckém kraji jaro - podzim, jinak celoročně.

Měli byste vědět

Ve Středočeském kraji bude navíc pro klienta připraveno malé občerstvení v místní útulné hospůdce a nakonec může absolvovat prohlídku hřebčína s odborným výkladem.

Rezervace termínu

Minimálně 1 týden dopředu.

Varianta Pro 1 osobu - výcviková lekce (Lednice)
Darečky.cz