Plavba nejen po Vltavě

Dodavatel: Adrop
Prohlédněte si Prahu z lodi či motorového člunu – Karlův most, Hradčany, Barrandovský most, Žluté lázně, Vyšehrad a další známá i neznámá místa v Praze. Nebo se vydejte na projížďku po Vltavě a Sázavě a podívejte se až ke Štěchovicím, legendárnímu místu u Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00383
  • Varianta
Cena:2 990,- Kč
bez DPH 2 492,-

Zboží nelze momentálně objednat

Plavba nejen po Vltavě

Prohlédněte si Prahu z lodi či motorového člunu – Karlův most, Hradčany, Barrandovský most, Žluté lázně, Vyšehrad a další známá i neznámá místa v Praze. Nebo se vydejte na projížďku po Vltavě a Sázavě a podívejte se až ke Štěchovicím, legendárnímu místu uložení tzv. štěchovického pokladu a plujte Svatojánskými proudy – hlubokým kaňonovitým údolím, kam se nedostanete jinak než lodí.

Je jen na Vás, pro jakou plavbu se rozhodnete. Nabízíme Vám projížďku na sportovním člunu nebo na pontonové lodi.

Projížďka na sportovním člunu

1. trasa „přehrady“ na 1 hodinu

Adrenalinová vyjížďka na sportovním člunu Bayliner 185 (či obdobném) na 1 hodinu. Trasa je vymezena mezi nádržemi Vrané nad Vltavou a Štěchovice. Zažijete rychlou jízdu, kdy Vám náš kapitán předvede několik dech beroucích manévrů. Po domluvě je možné si i vyzkoušet řízení člunu.

2. trasa „Svatojánské proudy“ na 2 hodiny

Adrenalinová vyjížďka na sportovním člunu Bayliner 185 (či obdobném) na 2 hodiny. Poplujete jak po Vltavě, tak i po Sázavě. Kromě Štěchovic, legendárního místa uložení tzv. štěchovického pokladu, zažijete prohlídku nejkrásnějšího úseku Vltavy, která je utajena téměř všem, kteří ji neabsolvují na lodi – Svatojánské proudy – plavba kaňonovitým údolím ozdobeným příkrými skalisky až ke Slapské přehradě. Návrat do přístaviště absolvujete komorou Štěchovice.

3. trasa „Praha“ na 4 hodiny

Plavba na sportovním člunu Bayliner 185 (či obdobném) na 4 hodiny. Nejprve se zajedete podívat k přehradní nádrži Vrané nad Vltavou a pokračovat budete plavebními komorami do Prahy. A co uvidíte? Soutok Vltavy s Berounkou, Chuchle, Barrandovský most, Císařskou louku, Žluté lázně, Vyšehrad, Podolské nábřeží, na Smíchovské písečné pláži se budete moci občerstvit, dále zahlédnete Střelecký ostrov, Most Legií a kromě dalších pražských památek i Karlův most a Hradčany.

Projížďka na pontonové lodi

1. trasa „Svatojánské proudy“ na 2,5 hodiny

Po příchod na palubu na Vás bude čekat náš kapitán s občerstvením ve formě šampaňského. Trasa pro plavbu začíná z naší mariny a poté poplujete jak po Vltavě, tak i po Sázavě. Kromě Štěchovic, legendárního místa uložení tzv. štěchovického pokladu, zažijete prohlídku nejkrásnějšího úseku Vltavy, která je utajena téměř všem, kteří ji neabsolvují na lodi – Svatojánské proudy – plavba kaňonovitým údolím ozdobeným příkrými skalisky až ke Slapské přehradě. Návrat do přístaviště absolvujete komorou Štěchovice.

2. trasa „Praha“ na 5 hodin

Po příchodu na loď se občerstvíte šampaňských a budete moci vyrazit za poznáním a krásami české krajiny v okolí Vltavy. Nejprve se zajedete podívat k přehradní nádrži Vrané nad Vltavou a pokračovat budete plavebními komorami do Prahy. A co uvidíte? Soutok Vltavy s Berounkou, Chuchle, Barrandovský most, Císařskou louku, Žluté lázně, Vyšehrad, Podolské nábřeží, na Smíchovské písečné pláži se budete moci občerstvit, dále zahlédnete Střelecký ostrov, Most Legií a kromě dalších pražských památek i Karlův most a Hradčany.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti. Děti pouze v doprovodu dospělé osoby.

Počasí

Nemělo by pršet, abyste si plavbu náležitě užili.

Čas plaveb

Dle Vámi vybrané varianty – 1 – 5 hodin.

Počet účastníků

Plavba na sportovním člunu je určena pro 2 – 6 osob + kapitán.

Plavba na pontonové lodi je určena pro max. 9 osob + kapitán.

Sezóna pro vlavbu nejen po Vltavě

Květen - září

Měli byste vědět

V ceně plavby je zahrnuto i palivo.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta 1. trasa „přehrady“ na 1 hodinu pro 2 - 6 osob na sportovním člunu
Darečky.cz