Pivní lázně v Praze

Dodavatel: Adrop
Nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo ve spojení s nejstarším způsobem terapie, jakou je bezpochyby lázeň + historické centrum Prahy – to jsou ty nejlepší ingredience pro Vaši dokonalou relaxaci. Přijďte se ponořit do historie dávných časů. Program Spojení Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00396
  • Varianta
Cena:1 600,- Kč
bez DPH 1 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

Pivní lázně v Praze

Nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo ve spojení s nejstarším způsobem terapie, jakou je bezpochyby lázeň + historické centrum Prahy – to jsou ty nejlepší ingredience pro Vaši dokonalou relaxaci. Přijďte se ponořit do historie dávných časů.

Program

Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura. Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda o teplotě 35 + 2°C. Voda je poté obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd. Vířivý efekt jemně rozptýlených bublinek vzduchu podporuje rozpuštění přísad, uvolňování a rozptýlení aromatických látek obsažených v přísadách a zesiluje mechanický masážní účinek pro lepší vstřebávání látek do pokožky.

Bublinkovou masáž si vychutnáte po dobu 20 minut.

Během koupele si můžete sami načepovat nejoblíbenějšího českého piva (BB), kolik jen vypijete.

Po „pivní lázni“ následuje relaxace a odpočinek v délce 25-30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Účinky pivní koupele:

• Zlepšení imunitního systému organizmu.

• Vyšší teplota vody zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu, zároveň prohřívá pokožku a uvolňuje kožní póry, jimiž se díky mírnému pocení odplavují škodlivé látky z těla ven.

• Pivní kvasnice přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky, které předávají potřebné vitamíny, zejména vitamíny řady B, sacharidy a proteiny.

• Podporuje regenerační schopnosti kůže, celkově zklidňují dermatické projevy a mají prokazatelně pozitivní vliv při léčbě lupénky, akné či celulitidy.

• Výborná antistresová terapie vhodná pro duševní odpočinek a relaxaci.

• Má ozdravný účinek na vlasy a pleť, způsobuje uvolnění svalů, prohřátí kloubů a komplexně podporuje celkovou obranyschopnost.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti. Děti pouze v doprovodu rodičů.

Není vhodné pro osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel by se před první pivní koupelí měli poradit s lékařem.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Koupel trvá 20 minut a odpočinek na slámě cca 30 minut.

Počet účastníků pivní koupele

Určeno pro 1 – 3 osoby. Po domluvě možno i více účastníků.

Diváci

Koupel je pouze pro obdarované osoby. Doprovázející osoby mohou počkat na recepci.

Oblečení

V kádi jste nazí, tudíž není potřeba žádné speciální oblečení. Osuška Vám bude zapůjčena.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Cena zahrnuje pivní koupel 20 minut, 20 – 30minutový odpočinek na slámě, čepované pivo.

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní dopředu.

Varianta Pro 1 osobu - cena bude upřesněna
Darečky.cz