Pivní lázně s masáží

Dodavatel: Adrop
Jedná se o originální rekondiční lázeňskou terapii spojující uvolňující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé Koupelové pivo a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin. Cíl procedury pivní láz Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00052
  • Varianta
Cena:1 100,- Kč
bez DPH 917,-

Zboží nelze momentálně objednat

Pivní lázně s masáží

Jedná se o originální rekondiční lázeňskou terapii spojující uvolňující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé Koupelové pivo a omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin.

Cíl procedury pivní lázně

Cílem procedury je harmonizace funkcí organizmu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kůra pro pleť i vlasy. Procedura prokazatelně zlepšuje obranyschopnost těla.

Z čeho je pravá pivní lázeň

Pravá pivní lázeň je připravena v rehabilitační vaně z vody a minerální vody v poměru 1 : 1 v teplotě 34°C. Hlavní přísadou koupele je tmavé Koupelové pivo vyráběné tradiční metodou podle chráněné originální receptury pouze hlavním sládkem rodinného pivovaru. Při vstupu hosta do lázně je její hladina pokryta charakteristickou pivní pěnou karamelové barvy a prostor je aromatizován vůní čerstvě uvařeného tmavého piva.

Jak probíhá pravá pivní lázeň

Host je optimálně ponořen do lázně, která je doplněna dávkou živých kultur pivovarských kvasnic a směsí sušených drcených bylin. Příznivá teplota vody způsobí mírné postupné zvýšení srdeční činnosti a aktivaci krevního oběhu v celé cévní soustavě. Lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se při mírném pocení odplavují z podkoží škodlivé látky. Pro zvýšení účinku koupele a umocnění relaxačního zážitku je hostům doporučována sklenice jedinečného piva.

Čas

Doba pobytu v lázni je 20 minut.

Důležitá relaxace po koupeli

Po koupeli je host uložen na lůžko v prostoru pro relaxaci, zabalen do prostěradla a deky z ovčího rouna a při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Prohřáté tělo dokončuje fázi pocení, srdeční činnost se zklidňuje, dochází k pozvolnému poklesu krevního tlaku, uvolnění svalů a obnově tělesné energie. Očištěná, omlazená pokožka přijímá účinné prospěšné látky, které po koupeli na pokožce ulpěly a postupně se vstřebávají póry do podkoží. Tělesný odpočinek má odraz v odpočinku duševním a uvolněné tělo dovolí i mysli odpoutat se a uvolnit tok pozitivních myšlenek a energie. Doba odpočinku po koupeli je nejméně 25 minut.

Skutečně omlazovací efekt

Protože jsou svaly a klouby po Pravé pivní lázni® optimálně prohřáté, doporučujeme pro docílení skutečně omlazovacího efektu částečnou masáž zaměřenou na unavené problémové partie těla nebo celkovou masáž uvolňující svalové napětí.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 4 týdny dopředu.

Varianta Pivní koupel pro 1 osobu (okr.Tachov)
Darečky.cz