Pilotem na zkoušku

Dodavatel: Adrop
Chcete se proletět, ale zároveň vyzkoušet něco nového a zažít pořádnou dávku adrenalinu? Rádi držíte "opratě" ve svých rukách? Absolvujte náš kurz pilotem na zkoušku za opravdu bezkonkurenční ceny! Kurz pilotem na zkoušku Tento kurz pilotem na zkoušku se Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00011
  • Varianta
Cena:3 000,- Kč
bez DPH 2 500,-

Zboží nelze momentálně objednat

Pilotem na zkoušku

Chcete se proletět, ale zároveň vyzkoušet něco nového a zažít pořádnou dávku adrenalinu? Rádi držíte "opratě" ve svých rukách? Absolvujte náš kurz pilotem na zkoušku za opravdu bezkonkurenční ceny!

Kurz pilotem na zkoušku

Tento kurz pilotem na zkoušku se oproti tomu exkluzivnímu liší v tom, že se kurzu účastní více osob (maximálně však 3 osoby). Let včetně mezipřistání je naplánován na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána. Přistanete na 2 dalších letištích, kde se posádka vystřídá.

Program kurzu: předletová příprava 1 hod, let 1,5 - 2 hodiny (klasický let, mimořádné události za letu - ztráta výkonu motoru, nalezení záložního letiště, ztráta orientace, málo paliva), přistání, poletový briefing.

Kurz pilotem na zkoušku - speciální nabídka

Kurzu pilotem na zkoušku se účastní více osob (maximálně však 3 osoby). Let včetně mezipřistání je naplánován na přibližně jeden a půl hodiny a každý účastník bude vždy minimálně po 20 minutách plnit simulovanou funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle kapitána.

Pozemní příprava pro vysvětlení základů pilotáže je 30 minut, samotný let 1,5 hodiny a poletový rozbor 30 minut. Celkem tedy 2,5 hodiny.

Podmínky kurzu - Pilotem na zkoušku

Vhodné pro muže i ženy starší 18ti let. Dobrá zdravotní způsobilost nutná. Možno i pro osoby mladší 18 let dle domluvy.

Počasí

Předpokladem je pěkné počasí, nemělo by pršet ani sněžit.

Čas

Celkový čas včetně instruktáže a přípravy je cca 3 hodiny + poletový briefing. Speciální kurz trvá 2,5 hodiny.

Počet účastníků

Klasický kurz pro 1 - 3 osoby.

Diváci

Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Sportovní pohodlné oblečení.

Sezóna

Celoročně. Speciální nabídka kurzu je omezena termíny provozovatele a obsazeností kurzu (nejčastěji 1x měsíčně, vždy nutní 3 účastníci).

Rezervace termínu kurzu pilotem na zkoušku

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu - klasický kurz - speciální nabídka (okr. Beroun)
Darečky.cz