Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě

Dodavatel: Adrop
Díky příjemnému lázeňskému prostředí a odbornému zaměření Vám chceme zlepšit kvalitu života, zdravotní stav, fyzickou a psychickou výkonnost a kondici. To vše prostřednictvím přírodního léčivého zdroje, odborné léčebně preventivní kardiorehabilitační a lá Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00270
  • Varianta
Cena:9 510,- Kč
bez DPH 7 925,-

Zboží nelze momentálně objednat

Pětidenní lázeňský pobyt na Moravě

Díky příjemnému lázeňskému prostředí a odbornému zaměření Vám chceme zlepšit kvalitu života, zdravotní stav, fyzickou a psychickou výkonnost a kondici. To vše prostřednictvím přírodního léčivého zdroje, odborné léčebně preventivní kardiorehabilitační a lázeňské péče s využitím nejnovějších léčebných a edukačních postupů.

Program

Po vstupní lékařské prohlídce si sestavíte program, který bude zahrnovat tyto procedury:

• 2x klasická částečná masáž,

• 3x uhličitá koupel a zábal,

• 1x zábal zad z bahna z Mrtvého moře,

• 1x vstup do wellness centra,

• 1x vstup do polária,

• 1x vstup do solné jeskyně,

• vstup do bazénu denně ve vyhrazenou dobu.

V hotelu můžete dále využít rehabilitační bazén s masážními tryskami, kavárnu, pedikúru, kosmetiku, masáže lázeňskými kameny, thajské masáže, aromamasáž, lymfodrenáže, parafínové zábaly a mnoho dalšího.

Pokud zatoužíte po pohybu, nabízíme Vám Nordic walking s trenérem, cvičnou ergometrii (vesla, běhátko), léčebnou tělesnou výchovu, fitness centrum. Přímo v areálu lázní jsou k dispozici tenisové kurty, minigolf, půjčovna horských kol a v okolí mnoho značených turistických a cyklistických tras.

Ubytování

Budete ubytování v lázeňském ***hotelu v 1 – 2 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, ledničkou s minibarem, televizí, telefonem a rádiem. Nebo si můžete vybrat ubytování v apartmánu či pokoji Exclusive, kde je navíc terasa s možností venkovního posezení.

Stravování

Plná penze. Rautová snídaně, oběd (polévka a hlavní chod výběrem z menu), večeře (hlavní chod výběrem z menu).

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 18 let. Není vhodné pro těhotné. Vhodnost procedur pro osoby mladší 18 let rozhodne lázeňský lékař po vstupní lékařské prohlídce.

Počasí

Počasí nemá na průběh procedur žádný vliv, probíhají za každého počasí.

Čas

Pobyt trvá 5 dní.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 i více osob.

Oblečení

Do lázní si s sebou přivezte sportovní oblečení, obuv, plavky, věci osobní potřeby, společenský oděv a ostatní věci dle vlastního uvážení. Župany Vám budou na vyžádání zapůjčeny.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Cena nezahrnuje povinný lázeňský poplatek. Vezměte si rovněž léky, které pravidelně užíváte a upozorněte na to lékaře při vstupní prohlídce.

Rezervace termínu

Alespoň měsíc dopředu.

Varianta Pro 1 osobu v 1lůžkovém pokoji Standard + (okr.Přerov)
Darečky.cz