New Style 450g Scitec

Dodavatel: Fit centrum
KASEINOVÝ NÁPOJ NIGHT PRO ZNAČKY SCITEC NUTRITION Kazein je po syrovátce druhou bílkovinou v mléku. Kazein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a má taky velmi vysoký obsah l-glutaminu ( vyšší než syrová Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1615
Cena:320,- Kč
bez DPH 267,-

Zboží nelze momentálně objednat

New Style 450g   Scitec
KASEINOVÝ NÁPOJ NIGHT PRO ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Kazein je po syrovátce druhou bílkovinou v mléku. Kazein se vyznačuje vysokým obsahem esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), a má taky velmi vysoký obsah l-glutaminu ( vyšší než syrovátkové bílkoviny), který má jako volná aminokyselina největší zastoupení v krvi.

Kazeinové bílkoviny patří mezi komplexní bílkoviny, protože zabezpečují všechny potřebné aminokyseliny pro organizmus: včetně 9 aminokyselin, které si organizmus nedokáže vytvořit ( jmenovitě to jsou: Histidin, Izoleucin, Leucin, Lyzin, Methionin, Fenylalanin, Treonin, Tryptofan, Valin).

NIGHT PRO je vhodné užívat tehdy, pokud jsou z jakéhokoliv důvodu mezi jednotlivými jídly dlouhé pauzy nebo před spaním. V případě,že používáš předtréninkový doplněk výživy nebo doplněk výživy během tréninku (včetně aminokyselin a bílkovin),t ehdy se doporučuje užívat jako předtréninkový protein kazein.

NIGHT PRO je produkt s nízkým obsahem tuku a s vysokým obsahem bílkovin. Jeho obsah bílkovin přispívá k zachování a k růstu svalové hmnoty a k udržování normálního stavu kostí.*

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)
Dávkování:
Smíchejte 1 dávku nejlépe s vodou a hodně prošejkujte! 

Allergen info:
Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sojové a vaječné bílkoviny,lepek a arašídy!
Složení:
Casein matrix (kaseinát vápenatý, micelární kasein), dextróza, aspartam *,
Čokoláda: kakaový prášek, přírodní a umělé aroma (čokoláda)
Vanilka: přírodní a umělé aroma (vanilka)
Jahoda: kyselina citronová, přírodní a umělé aroma (jahoda), barva (jahodová červená)
*Obsahuje fenylalanin!
Výrobce Scitec
Darečky.cz