Netradiční masáže

Dodavatel: Adrop
Jste unaveni, trápí Vás bolesti hlavy, nemůžete se vzpamatovat z těžké životní ztráty? Trpíte migrénami, nespavostí, bolestmi zad, astmatem? Pracujete ve stresu, napětí? Tak právě Vy si nyní potřebujete odpočinout. Zažijte netradiční masáž – pomocí banáno Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00368
  • Varianta
Cena:900,- Kč
bez DPH 750,-

Zboží nelze momentálně objednat

Netradiční masáže

Jste unaveni, trápí Vás bolesti hlavy, nemůžete se vzpamatovat z těžké životní ztráty? Trpíte migrénami, nespavostí, bolestmi zad, astmatem? Pracujete ve stresu, napětí? Tak právě Vy si nyní potřebujete odpočinout. Zažijte netradiční masáž – pomocí banánových listů, čínskou, shiatsu, indonézskou či za pomocí svíčky. Nebo si dopřejte luxus v podobě terapie šampaňským. Výběr je jen na Vás.

Terapie šampaňským

Dopřejte si pocit blaženosti a dobré nálady. Ponořte se do aroma hroznového vína a výtažků z hroznových jadérek, jehož aroma budete cítit ještě celý den. Získáte tak pocit neskutečného blaha nejenom na pleti ale i na duši. Terapie šampaňským je velmi příjemné relaxační ošetření vyznačující se nádhernou vůní a je koncipována tak, aby pokožku regenerovala a omladila. Na závěr od nás dostanete skleničku sektu.

Exotická masáž a zábal v banánových listech

Tato terapie pochází z ostrova Fiji, kdy je Vaše tělo zahříváno pomocí teplých lávových kamenů a zabaleno do originálních banánových listů. Aromatické směsi zklidní mysl i tělo, zpomalují proces stárnutí, povzbuzují proces obnovy buněk. Zábal je čistící, zpevňující, zbavuje tělo toxických látek, posiluje obranyschopnost kůže, silně hydratuje a posiluje pokožku. Banánový zábal uvolní Vaše tělo, pokožka bude hedvábně jemná, prokrvená, omlazená.

Čínská masáž

Při čínské masáži se jedná zejména o preventivní udržování a obnovení správných toků energie v těle. V případě, že jsou tyto energie v nerovnováze, masáž účinně napomáhá k obnovení jejich rovnováhy a tím stimuluje organismus ke správné činnosti. Masáž kladně ovlivňuje napětí a stres, které jsou příčinou dalších problémů. Uvolňuje svalové napětí, posiluje imunitu, zmírňuje potíže, jako jsou např. bolesti hlavy, migrény, nespavost, bolesti zad a pohybového aparátu, astma, alergie, oběhové potíže, zažívací a vylučovací problémy aj.

Masáž Shiatsu

Od klasických masáží se shiatsu odlišuje tím, že ji absolvujete oblečeni do něčeho pohodlného. Na začátku Vás čeká krátký pohovor. Masér zjistí, proč jste přišli, co vás trápí. Podle problému, který chcete vyřešit, je prováděna masáž. Přiměřeným tlakem palci, dlaněmi, lokty či chodidly bude masér působit na energetické dráhy a jednotlivé akupunkturní body. Poté je provedeno protažení končetin, trupu a uvolnění. Shiatsu pomáhá tam, kde lékař nemůže nalézt žádné konkrétní onemocnění, kde je příčina nerovnováhy nejspíše psychosomatického původu. Pomáhá při podrážděnosti, úzkostných stavech, depresích, zapomnětlivosti, přetížené mysli, nespavosti nebo neschopnosti odpoutat se od problémů.

Indonézská masáž – tropická bali masáž

Jedná se o tradiční masáž z ostrova Bali. Používá se při ní léčivých technik. Navozuje pocit exotického prostředí za použití pravého olivového oleje. Masáž zlepšuje krevní oběh a metabolický systém. Posiluje imunitní systém a uvolňuje zadrženou energii. Mozek je stimulován receptory v kůži a způsobuje tvorbu hormonů, které produkují pocit zdaru. Současně úroveň hormonu, který působí napětí, začíná ustupovat. Bali masáž Vám navodí klid na duši. Budete moci lépe spát a Vaše efektivita se zlepší.

Exkluzivní masáž svíčkou na tělo dle znamení zvěrokruhu

Vhodně zvolená relaxační vůně zvýší potěšení a efekt masáže a k tomu ještě vytvoří nádhernou atmosféru. Rituální svíčka se zapálí na začátku procedury, provede se peeling těla a po rozehřátí svíčky se nalijeme vonná emulse na tělo a provádí se masáž. Podle znamení zvěrokruhu se zaměří masáž přímo na Vaše potřeby a dokonalou relaxační masáží tak uvolníme Vaše tělo. Relaxační masáž je plná harmonie, klidu a vůní.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Dle Vámi vybrané procedury.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Vzhledem k charakteru procedury a k zajištění diskrétnosti a pohodlí zákazníka není možná účast diváků.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní předem.

Varianta Čínská masáž 30 minut (Praha)
Darečky.cz