Naučte se fotit jako profesionál

Dodavatel: Adrop
Přijďte k nám a vyzkoušejte si pozici fotografa s modelem, kterého si sami dovedete. Chcete si zkusit vyfotit svého přítele, rodinu, zvíře nebo oblíbenou věc, či jídlo? Zažít na chvíli pocit profesionálního focení v krásném velkém ateliéru renomovaného fo Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00356
Cena:5 250,- Kč
bez DPH 4 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

Přijďte k nám a vyzkoušejte si pozici fotografa s modelem, kterého si sami dovedete. Chcete si zkusit vyfotit svého přítele, rodinu, zvíře nebo oblíbenou věc, či jídlo? Zažít na chvíli pocit profesionálního focení v krásném velkém ateliéru renomovaného fotografa, ve kterém už stály nejkrásnější ženy světa, jako je např. Taťána Kuchařová – Miss World 2006 nebo Daniela Peštová – top-modelka, zafotit si s použitím speciálních profesionálních světel a nechat si poradit s nastavením fotoaparátu.

Oblečení a případnou poradu ohledně přípravy na takové focení s Vámi probere asistent profesionálního fotografa Martina Kinkala, který je denně v kontaktu jak s dalšími fotografy, tak i se známými osobnostmi, vizážisty, stylisty, ale podílí se na každodenní přípravě focení nejrůznějších stylů a směrů. V hodnotě tohoto zážitku se Vám po 3 hodiny bude věnovat od momentu Vašeho vkročení do ateliéru tak, abyste si atmosféru takového focení užili. Nastaví Vám světla, která se využívají na focení v interiérech, nastaví Vám fotoaparát a pomůže případně s uvolněním atmosféry při focení, poradí, jak si fotografie přetáhnout do počítače a na co si dávat pozor při focení - vlastně Vás trochu nasměruje, jak to vlastně při takovém focení probíhá. Po skončení focení Vám Vaše fota stáhne do počítače a přepálí Vám je na CD, které si odnesete s sebou domů.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy, celou rodinu.

Počasí

Nemá na zážitek vliv, vše probíhá v ateliéru.

Čas

3 hodiny focení v ateliéru.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu jako fotografa + doprovod (1 osoba, rodina, zvíře apod.)

Sezóna

Celoročně, ale záleží na možnostech našeho fotografa (asistenta) a na přizpůsobení se focení v ateliéru.

Měli byste vědět

Vlastní fotoaparát je výhodou, ale je možné zapůjčení v rámci zážitku fotoaparátu ze studia. Uveďte při rezervaci.

Podmínkou tohoto zážitku je amatérské focení a ne focení kampaně či zakázky pro klienta.

Rezervace termínu

Alespoň měsíc dopředu.

Varianta Pro 1 amatérského fotografa (Praha)
Darečky.cz