Motorový paragliding

Dodavatel: Adrop
Letět si jak pták. Vidět místa svého srdce. Cítit vítr. Bez velkého spěchu vidět Vaši obec, Váš kraj. Shora je vše jiné. Krásnější. Program Po úvodním seznámení, instruktáži a poučení o bezpečnosti usednete od létající tříkolky s naším profesionálním pilo Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00397
  • Varianta
Cena:2 760,- Kč
bez DPH 2 300,-

Zboží nelze momentálně objednat

Motorový paragliding

Letět si jak pták. Vidět místa svého srdce. Cítit vítr. Bez velkého spěchu vidět Vaši obec, Váš kraj. Shora je vše jiné. Krásnější.

Program

Po úvodním seznámení, instruktáži a poučení o bezpečnosti usednete od létající tříkolky s naším profesionálním pilotem. Vzlétnete. Vidět můžete nádhernou krajinu. Startujeme z jednoho místa, ale za poplatek je možné vzlétnout odkudkoli. S motorovým padákem se podíváte na každé zajímavé místo a přitom letíte dostatečně pomalu, abyste si mohli tento pohled vychutnat. Je to jiné a určitě lepší než letadlo – to je moc rychlé, je to lepší než balón letící kam jej vítr zavane, je to zkrátka motorový paragliding.

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti. Osoby mladší 18 let pouze s písemným souhlasem obou rodičů nebo zákonných zástupců. Není vhodné pro osoby s onemocněním srdce. Let je vhodný pro osoby se sníženou pohybovou schopností, celou dobu letu sedí v sedačce.

Počasí

Nutné počasí bez sněžení a deště, dobrá dohlednost, dobrý vítr.

Čas

Dle Vámi vybrané varianty. Let od 15 minut. Instruktáž a příprava na let cca 15 minut.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou být přítomni, můžou fotografovat i filmovat na odletové ploše a při přistání. Musí se ale řídit pokyny instruktora.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

V případě volby jiného vzletového místa je nutné se řídit platnými předpisy a povolenými letovými prostory v ČR, se kterými Vás seznámí náš pilot. Vzletová a přistávací plocha musí být plocha min. 50x50 metrů, v rovině nebo mírném kopci svažitém ve směru vzletu. Povrch tráva do 10 cm nebo pevná plocha. Doprava na jiné místo, které si zvolíte, není zahrnuta v ceně.

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní dopředu.

Varianta 15 minutový motorový paragliding (s vrtulí) pro 1 osobu (okr. Frýdek-Místek)
Darečky.cz