Minikurz paraglidingu

Dodavatel: Adrop
Toužíte poznat na vlastní kůži, jaké to je vznášet se vzduchem vlastní silou bez doprovodu řevu motorů… vidět svět tak, jak ho znají jen ptáci? Nebo jen chcete prožít netradiční sportovní den plný zábavy? Rozeběhněte se z kopce dolů a zažijte svůj první Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00152
  • Varianta
Cena:1 980,- Kč
bez DPH 1 650,-

Zboží nelze momentálně objednat

Minikurz paraglidingu

Toužíte poznat na vlastní kůži, jaké to je vznášet se vzduchem vlastní silou bez doprovodu řevu motorů… vidět svět tak, jak ho znají jen ptáci? Nebo jen chcete prožít netradiční sportovní den plný zábavy? Rozeběhněte se z kopce dolů a zažijte svůj první samostatný let!

Program Liberecko

Minikurz paraglidingu je v rozsahu 5 hodin, nejčastěji od 10.00 do 15.00, nebo dle dohody. Účastník se dozví zajímavosti z meteorologie a základní bezpečností předpisy. Pak už nic nebrání praktickému nácviku, kdy se naučí padák odstartovat do vzduchu a pokusí se pod dohledem zkušeného instruktora o své první nízké lety na padáku. Výcvik probíhá na bezpečných terénech určených pro začátečníky.

Program Beskydy

V dohodnutý den se dostavíte na naši základnu, kde se seznámíte s průběhem dne. Zkušenými instruktory Vám bude popsáno Vaše padákové křídlo, základy aerodynamiky, bezpečnostní předpisy atd. Následuje odjezd do terénu, kde si vše pod dohledem instruktorů vyzkoušíte prakticky. Naučíte se křídlo startovat, dostat nad sebe, ovládat a poprvé se i sami vznést. Kurz trvá cca 6 - 8 hodin.

Podmínky

Mladiství i dospělí od 15 let věku. Mladiství od 15let do 18let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Počasí

Kurz nelze pořádat za deště nebo silného větru a bouřek.

Čas

Dle Vámi vybrané lokality. Na Liberecku kurz trvá cca 5 hodin, v Beskydech 6 - 8 hodin.

Počet účastníků

Kurz je určen pro jednu osobu, kurzu se ovšem může zúčastnit více žáků.

Diváci

Jsou vítáni a mohou vše dokumentovat.

Oblečení

Sportovní, hlavně pevná kotníková obuv. Dobré boty jsou velmi důležité - nejlepší pohorky.

Sezóna

Duben - říjen.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (Liberec)
Darečky.cz