Luxusní zážitek - Naučte se správně oblékat

Dodavatel: Adrop
Už Vás nebaví ten permanentní pocit, že nemáte co na sebe, přestože nedostatkem oděvů rozhodně netrpíte? Zajímáte se o módu a styl, ale nejste si jistí, které informace můžete použít právě pro sebe? A chodíte rádi nakupovat? Pokud ano, tak právě pro Vás j Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00340
  • Varianta
Cena:8 630,- Kč
bez DPH 7 192,-

Zboží nelze momentálně objednat

Už Vás nebaví ten permanentní pocit, že nemáte co na sebe, přestože nedostatkem oděvů rozhodně netrpíte? Zajímáte se o módu a styl, ale nejste si jistí, které informace můžete použít právě pro sebe? A chodíte rádi nakupovat? Pokud ano, tak právě pro Vás je určen doprovod profesionální image konzultantky při nákupech! Využijte možnosti svěřit se do rukou odborníka, který se bude věnovat jen a jen Vám, doprovodí Vás do Vašich oblíbených obchodů (či doporučí další vhodné obchody) a poradí Vám, jaké oděvy, v jakém stylu a v jakých barvách nakupovat, abyste zanechávali ten nejlepší možný dojem a zároveň zůstali sví.

Program

Zážitek Vám nabízíme ve dvou variantách – 3 hodinový a 6,5 hodinový.

Oba zážitky zahrnují seznamovací snídani v luxusní restauraci v historické části Prahy, na které máte možnost nad kvalitním jídlem obeznámit Váš doprovod se svými požadavky a představami.

Následují 2 hodiny (u delší varianty 5 hodin) nakupování, během kterých Vám bude image konzultantka plně k dispozici a předá Vám mnoho užitečných rad ohledně image, stylu, barev a samotného nakupování – a to jak obecně platných, tak konkrétních, týkajících se přímo Vaší osoby.

Doprava po obchodech je zajištěna vozy taxi služby a je zahrnuta v ceně zážtiku. V případě Vašeho zájmu lze tuto možnost dopravy nahradit za příplatek pronajatou limuzínou s šoférem. Budete si tak připadat jak Pretty Woman.

Na závěr od nás každá dáma obdrží navíc malý dárek v podobě kosmetického setu.

V případě zážitku pro muže bude dárkem slevový kupon na barvovou analýzu.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 16 let, kteří se chtějí naučit správně oblékat pro různé příležitosti.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Zážitek trvá 3 hodiny či 6,5 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pouze pro obdarovaného.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Pronájem limuzíny se odvíjí od doby pronájmu a druhu automobilu – orientační cena Lincoln TC100 4.400,-/2 hodiny, Mercedes S V221 3.000,-/2 hodiny. Přesnou cenu pronájmu Vám sdělí náš pracovník.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta Pro 1 osobu - 3 hodiny (Praha)
Darečky.cz