Luxusní kurzy vaření

Dodavatel: Adrop
Nejprve se seznámíte s Vaším pracovištěm, s recepturami a pracovními postupy. Kurzy jsou vždy vedeny lektorem s bohatými zahraničními a domácími zkušenostmi z oblasti gastronomie. Během celého kurzu Vás čeká průběžná ochutnávka a po dovaření příjemné pose Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00312
  • Varianta
Cena:3 480,- Kč
bez DPH 2 900,-

Zboží nelze momentálně objednat

Luxusní kurzy vaření

Nejprve se seznámíte s Vaším pracovištěm, s recepturami a pracovními postupy. Kurzy jsou vždy vedeny lektorem s bohatými zahraničními a domácími zkušenostmi z oblasti gastronomie. Během celého kurzu Vás čeká průběžná ochutnávka a po dovaření příjemné posezení u něčeho dobrého.

V Praze máte na výběr z několika kurzů dle momentální nabídky (např. Francouzská kuchyně či dezerty, italská, česká či japonská kuchyně a sushi, dorty, čokoláda, steaky, ryby a další).Tyto kurzy jsou doplněny o sommeliérství a ochutnávku několika vín během kurzu. Navíc obdržíte zástěru v dárkovém balení.

V Brně máte také na výběr z několika kurzů (např. ryby, sushi, dorty, čokoláda, příprava domácí párty, těstoviny a další). U každého kurzu je navíc bonus - ochutnávka vín, slivovice, piva nebo čaje, ochutnávka saké, párty drinků či ukázka výroby a balení bonboniéry. Každý kurz má svůj určitý bonus zážitek.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy.

Počasí

Počasí nemá vliv, vše probíhá ve vnitřním prostředí.

Čas

Celý kurz trvá cca 4 - 5 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu.

Oblečení

Doporučujeme pohodlné oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň měsíc předem.

Varianta Kurz dle vlastního výběru pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz