Líbánky na zámku

Dodavatel: Adrop
IDEÁLNÍ DÁREK KE SVATBĚ - NYNÍ SE SLEVOU Rozhodujete se, kde strávíte líbánky, máte volný pouze víkend a nechce se Vám jezdit do ciziny? Pak právě pro Vás máme připraven víkendový pobyt na zámku, plný relaxace, romantiky a nezapomenutelných zážitků. Náš z Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00324
Cena:11 200,- Kč
bez DPH 9 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

Líbánky na zámku

IDEÁLNÍ DÁREK KE SVATBĚ - NYNÍ SE SLEVOU

Rozhodujete se, kde strávíte líbánky, máte volný pouze víkend a nechce se Vám jezdit do ciziny? Pak právě pro Vás máme připraven víkendový pobyt na zámku, plný relaxace, romantiky a nezapomenutelných zážitků.

Náš zámecký hotel zve k odpočinku v klidném prostředí. Atraktivní novomanželské apartmá je krásně zařízené a vyzdobené. V hotelu najdete také útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto nabízíme gastronomii na vysoké úrovni.

Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness (finská sauna, parní komora s aroma esencí, wirlpool), fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí.

Popis

Líbánky na zámku zahrnují víkendový pobyt pro dvě osoby s luxusní péčí ve ****hotelu, ubytování v atraktivním novomanželském apartmánu s výzdobou, tříchodovou romantickou večeři s láhví sektu nebo vína, privátní relaxaci ve wellness studiu s ovocem a bublinkami, prohlídku státního zámku a zahrady, olejovou aromamasáž pro oba, ráno bohatou snídani až do postele a nakonec také romatnický let motorovým letadlem nad Českým rájem.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Počasí má pouze vliv na let větroněm.

Čas

Víkend (pátek až neděle).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 osoby.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

V ceně není zahrnuta doprava na letiště, v případě nepřízně počasí se let nahrazuje jinou službou hotelu dle domluvy.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta Pro 2 osoby (okr. Liberec)
Darečky.cz