Letecký trenažér Boeing 737

Dodavatel: Adrop
Boeing 737 je letadlo určené na krátké až střední tratě a s více než 5.000 prodanými kusy je nejúspěšnějším dopravním letadlem všech dob. Trenažér letounu Boeing 737 je postaven na přesných kopiích panelů kokpitu a avionických modulů vyrobených CNC stroji Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00314
  • Varianta
Cena:2 700,- Kč
bez DPH 2 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Letecký trenažér Boeing 737

Boeing 737 je letadlo určené na krátké až střední tratě a s více než 5.000 prodanými kusy je nejúspěšnějším dopravním letadlem všech dob.

Trenažér letounu Boeing 737 je postaven na přesných kopiích panelů kokpitu a avionických modulů vyrobených CNC stroji. Páteř systému tvoří několik výkonných serverů, které zajištují grafickou vizualizaci s rozlišením až 60pixelů/cm, věrný letový model, logiku celé avioniky, model simulace reálného počasí, řízení letového provozu atd.

Letové trasy

Kolem Prahy

Vaše příležitost letět dopravním letadlem! Sedněte si na místo pilota po levé straně kokpitu a my Vám ukážeme základní funkce letadla. Po všech "předletových úkonech", "nahození a odtlačení" a "povolení k pojíždění" budete pojíždět na vyčkávací místo dráhy 24 v Ruzyni. "Povoleni ke vzletu – akcelerujeme na V1, rotaci", a jste ve vzduchu. Po samotném letu nakonec přistanete opět na dráze 24 a po chvilce pojíždění dorazíte k terminálu a posledními úkony vypnete letoun.

Co dokáže Boeing 737NG

Tento balíček kombinuje let Kolem Prahy s opakovaným přistáváním nejen v Praze za různých podmínek, ale především destinacích dle výběru z možností našeho simulátoru. Těch je opravdu hodně a můžete si vyzkoušet například obávané letiště Kai-Tak v Hong Kongu, letiště Madeira, St.Marteen s vizuálním přiblížením, nebo přístrojové v Innsbrucku, letní destinaci Mallorca a další z bohatého výběru detailních scenérií.

Balíček je vhodný pro základní nácvik možností přistávání za různých podmínek počasí, nebo také možností provedení linkového letu jako např. Praha – Bratislava – Vídeň apod. jako ve skutečnosti. Instruktor Vás seznámí do detailu s informacemi o letounu jako takovém, prozradí Vám, jaké jsou povinnosti obou pilotů (základy standard operational procedures). Zkusíte si řídit ručně, ale i ovládat jednotku různých režimů autopilota a základy FMC (palubního počítače).

Dopravní letadlo Boeing 737NG, se kterým létá v ČR např. společnost Travel Service, již nebude neznámou, až budete cestovat na dovolenou.

Zachraňte let Boeingu 737

Přijďte si zkusit zachránit letoun jako v americkém filmu. Společně s Vaším doprovodem přebíráte řízení letounu, který prudce klesá z letové hladiny za reálného venkovního počasí. Vaším bezprostředním cílem je vybrat letoun z klesání, dohodnout se s druhým členem posádky, jak si rozdělíte úkoly, abyste se nepřetahovali vzájemně o řízení a spojili se s reálným pilotem pomocí vysílačky dole na zemi. Ten se Vám pokusí se svou znalostí letounu a jeho zobrazením na radaru pomoci, ale na Vás bude, zdali se podaří letadlo nastavit do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to? Určeno pro 2 osoby.

Pokud se chcete naučit pilotovat vedle Boeingu 737 i malé sportovní letadlo Cessna či Piper, podívejte se sem.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 14 let. Nutná výška více jak 160 cm z důvodu dosahu na pedály nožního řízení a výhledu z kabiny.

Počasí

Počasí nemá vliv.

Čas

Let kolem Prahy trvá 45 minut (15 minut příprava + 30 minut letu).

U zážitku Co dokáže Boeing máte na výběr dvě možnosti – 75 minut (15 minut příprava + 60 minut let) nebo 105 minut (15 minut příprava + 90 minut let).

Zachraňte let po dobu 45 minut.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu, u dárku Zachraňte let pro 2 osoby.

Diváci

Zážitek je pouze pro obdarované.

Oblečení

Nejsou kladeny žádné požadavky.

Sezóna

Celoročně, vždy středa - sobota.

Měli byste vědět

Je možné pořídit videozáznam z letu za cenu 490 Kč.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Zachraňte let - 45 minut (Praha)
Darečky.cz