Let vrtulníkem

Dodavatel: Adrop
Chtěli byste se proletět ve dvoumístném vrtulníku R22 Beta II či ve čtyřmístném vrtulníku R44 s vynikajícími manévrovacími schopnostmi? Pak tento unikátní adrenalinový dárek je šitý na míru právě pro Vás. Máte před sebou až 60 minut letu a znamenitý výhle Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00026
  • Varianta
Cena:5 030,- Kč
bez DPH 4 192,-

Zboží nelze momentálně objednat

Let vrtulníkem

Chtěli byste se proletět ve dvoumístném vrtulníku R22 Beta II či ve čtyřmístném vrtulníku R44 s vynikajícími manévrovacími schopnostmi? Pak tento unikátní adrenalinový dárek je šitý na míru právě pro Vás. Máte před sebou až 60 minut letu a znamenitý výhled z tohoto amerického stroje.

Program

Nejdříve bude naplánována předpokládaná cesta letu a probrány všechny důležité náležitosti, jak se při letu vrtulníkem chovat a čeho se vyvarovat. Potom následuje vlastní let s pilotem.

Podmínky

Dárek je určen pro všechny věkové skupiny. Nezáleží na váze a ani tělesných předpokladech.

Počasí

Zhoršené počasí pro let není překážkou, ale za bouřek, silných srážek a špatných povětrnostních podmínkách se nelétá. Ideální počasí je však jasné či polojasné.

Čas

Let vrtulníkem trvá 30 nebo 60 minut.

Počet účastníků

Let je určen pro 1 - 3 osoby.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru u přistávací plochy. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

V chladnějším počasí je lepší se tepleji obléci a při nadměrném slunečném záření doporučujeme sluneční brýle s UV filtrem.

Sezóna

Lety se provádí celoročně kromě velmi chladných dnů. Ideální měsíce jsou květen až září.

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 30 minut pro 1 osobu v R22 (okr. Kladno)
Darečky.cz