Let větroněm

Dodavatel: Adrop
Plujte si vzduchem, vznášejte se jak ptáci, kochejte se výhledem. Užijte si každý okamžik naplněný až po okraj nejen adrenalinem, ale hlavně pohodou a nádherným výhledem do kraje. Opravdu pohodový dárek. Program Do vzduchu se kluzák dostane vyvlečením za Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00007
  • Varianta
Cena:1 480,- Kč
bez DPH 1 233,-

Zboží nelze momentálně objednat

Let větroněm

Plujte si vzduchem, vznášejte se jak ptáci, kochejte se výhledem. Užijte si každý okamžik naplněný až po okraj nejen adrenalinem, ale hlavně pohodou a nádherným výhledem do kraje. Opravdu pohodový dárek.

Program

Do vzduchu se kluzák dostane vyvlečením za motorovým letounem a ve výšce asi 500 metrů dojde k jeho odpojení. Větroně jsou konstruovány tak, aby klouzaly vzduchem. K tomu pomáhá síla zvaná vztlak. Za určitých meteorologických podmínek může kluzák i stoupat. Po krátké předletové přípravě a komentáři k letu absolvuje klient se svým pilotem zvolenou trasu.

Omlouváme se za dočasné stažení některých lokalit z naší nabídky z důvodu zákazu letu větroněm typu Blaník. Bohužel nevíme, kdy budou tyto větroně opět létat, ale pokusíme se pro Vás zajistit jiné možnosti tohoto netradičního létání.

Podmínky

Letu větroněm se mohou zúčastnit dospělí i děti od 15 let. Děti a mládež od 15 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. Maximální výška pro let je 200 cm a maximální hmotnost je 110 kg.

Počasí

Let je závislý na aktuálním počasí. Nevhodný je silný vítr a déšť. V takovém případě se let přesouvá na jiný termín dle přání zákazníka.

Čas

Vlastní let je možné objednat na 15, 20, 30, nebo 60 minut, dle lokality letiště. Je vhodné přijít přibližně o 15 minut dříve.

Počet účastníků

Určeno pro jednu osobu.

Diváci

Diváci mohou pozorovat předletovou přípravu a start přímo na ploše. Samozřejmě mohou fotografovat a filmovat.

Oblečení

Na oděv není žádný specifický požadavek, ale doporučujeme sportovní oděv a sportovní obuv. V chladném počasí je však nutné se důkladně obléci. Ve dnech s intenzivním slunečním zářením doporučujeme sluneční brýle.

Sezóna

Duben - září.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta 15 minut pro 1 osobu (Hodkovice)
Darečky.cz