Let stíhačkou L-39

Dodavatel: Adrop
ADRENALIN ZA VÝBORNOU CENU Konečně je to tady! Nabízíme Vám nekompromisní zážitek na palubě letounu L39 Albatros! Využijte naši jedinečnou a ve světě mimořádnou nabídku prolétnout se ve stíhacím stroji, který se u nás vyrábí už od roku 1968! Program Po kr Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00004
  • Varianta
Cena:26 910,- Kč
bez DPH 22 425,-

Zboží nelze momentálně objednat

Let stíhačkou L-39

ADRENALIN ZA VÝBORNOU CENU

Konečně je to tady! Nabízíme Vám nekompromisní zážitek na palubě letounu L39 Albatros! Využijte naši jedinečnou a ve světě mimořádnou nabídku prolétnout se ve stíhacím stroji, který se u nás vyrábí už od roku 1968!

Program

Po krátké zdravotní prohlídce provedené přímo na letišti Vás čeká neopakovatelný vzlet, výstup a vysokorychlostí akrobacie, při které se budete nad Čechami prohánět rychlostí kolem 750 km/h! Zažijete několikanásobné přetížení, pocit neuvěřitelné rychlosti, zkrátka vše, co zažívají piloti stíhacích letadel při opravdovém boji!

Podmínky

Letu stíhačkou L39 se mohou zúčastnit dospělí i děti od 15 let. Děti a mládež od 15 do 18 let pouze se souhlasem rodičů.

Počasí

Zhoršené počasí pro let není překážkou, ale za bouřek, silných srážek a špatných povětrnostních podmínkách se nelétá. Ideální počasí je však jasné či polojasné.

Počet účastníků

L-39 je dvoumístný letoun, tento dárek je proto určen pouze pro 1 osobu. Druhou osobou na palubě bude pilot stíhačky.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru na letišti. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Čas

Minimální délka trvání letu je 15 minut.

Oblečení

V chladnějším počasí je lepší se tepleji obléci a při nadměrném slunečném záření doporučujeme sluneční brýle s UV filtrem.

Sezóna

Lety se provádí v období jaro - podzim. Ideální měsíce jsou květen až září.

Měli byste vědět

K letu lze přikoupit video na DVD. V letadle jsou instalovány tři kamery, jedna snímá dolní části trupu s pohledem na podvozek, další dvě jsou v kokpitu s jedním pohledem na Vás, účastníka letu, a druhým z pohledu pozice pilota. Dále lze natočit start i přistání ze země. Oslavence lze i natočit tak, aby o tom nevěděl a záznam letu na DVD mu později můžete předat jako další dárek. (uveďte v objednávce v sekci "zpráva pro Adrop")

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta 15 minut (Plzeň)
Darečky.cz