Let stíhačkou L-29

Dodavatel: Adrop
Zkuste si pilotovat stíhačku! Jste adrenalinovým fajnšmekrem a chcete si dopřát nezapomenutelný den? Anebo chcete překonat svůj strach z nekompromisní rychlosti? Potom Let stíhačkou L-29 Delfín je určen právě pro Vás. Zážitek přinášející spolu s pocitem r Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00102
  • Varianta
Cena:22 770,- Kč
bez DPH 18 975,-

Zboží nelze momentálně objednat

Zkuste si pilotovat stíhačku!

Jste adrenalinovým fajnšmekrem a chcete si dopřát nezapomenutelný den? Anebo chcete překonat svůj strach z nekompromisní rychlosti? Potom Let stíhačkou L-29 Delfín je určen právě pro Vás. Zážitek přinášející spolu s pocitem rychlosti možnost zažít působení přetížení jako ve stíhacím letadle. Obraty vysoké pilotáže Vám zase umožní ochutnat pohyb v trojrozměrném prostoru, při kterém se tají dech. Tak neváhejte!!! Posaďte se do vystřelovací sedačky, nasaďte si přilbu a už Vám nic nebude bránit, abyste si splnili svůj sen. Střemhlav dolů!

Aero L-29 Delfín je dvoumístné podzvukové cvičné proudové letadlo, které dosahuje rychlosti 680 km/h ve vodorovném letu a 860km/h ve střemhlavém letu. Prototyp se poprvé vznesl roku 1959. Do ukončení výroby bylo vyprodukováno 3600 kusů, což je dodnes nepřekonaný rekord v kategorii cvičných proudových letadel. Dodnes létá v mnoha armádách po celém světě a je využíván i jako bojový letoun pro útoky proti pozemním cílům a omezeně jako stíhací letoun proti pomalu a nízko letícím cílům.

Program

Po krátkém pohovoru o Vašem zdravotním stavu bude následovat ustrojení do letecké výstroje a seznámení s programem letu včetně instruktáže o kabině letadla. Pak již nic nebrání v usednutí do kabiny letounu L-29 Delfín. Po vzletu a nezbytné adaptaci na reakce letounu se naplní Vaše touhy. Přijďte se vžít do pocitu pilotů proudových letadel!

POZOR! Můžete se stát i pilotem stíhačky na zkoušku!

Na výběr máte 3 druhy letu:

A) Vyhlídkový - na základě Vašeho přání je sestaven let bez akrobatických prvků s minimálním pilotováním (případně vůbec).

B) Standard - na základě školení o pilotáži si pilotujete až 70% zážitku sám (za asistence nejzkušenějších pilotů).

C) Plně akrobatický let TOP GUN - s maximem adrenalinu je sestaven dle přání s ochutnávkou bojových manévrů.

Cena je dána dobou letu (pro všechny druhy letu je tedy cena stejná, jen se liší doba instruktáže).

Balíček tedy obsahuje:

- předletovou přípravu, instruktáž, zapůjčení pilotní výstroje, 10 - 30 minut letu letounem L – 29 Delfín (klasický let, akrobacie či pilotování na zkoušku), certifikát o uskutečněném letu, upomínkový dárek.

Podmínky

Letu stíhačkou L-29 se mohou zúčastnit dospělí i děti od 15 let. Děti a mládež od 15 do 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Počasí

Zhoršené počasí pro let není překážkou, ale za bouřek, silných srážek a špatných povětrnostních podmínkách se nelétá. Ideální počasí je však jasné či polojasné.

Čas

Minimálné délka trvání letu je 10 minut. Předletová příprava trvá cca 30 minut.

Počet účastníků

Dárek let stíhačkou L-29 je určen pouze pro 1 osobu.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni ve vymezeném prostoru na letišti. Mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

V chladnějším počasí je lepší se tepleji obléci a při nadměrném slunečném záření doporučujeme sluneční brýle s UV filtrem.

Sezóna

Lety se provádí v období jaro - podzim. Ideální měsíce jsou květen až září.

Měli byste vědět

K letu lze přikoupit video na DVD z přípravy lety a záběry z kabiny letadla za letu. Oslavence lze natočit tak, aby o tom nevěděl a kompletní záznam na DVD mu později předat např. jako další dárek nebo velké překvapení.(uveďte v objednávce v sekci "zpráva pro Adrop").

Rezervace termínu

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 15 minut (Žatec)
Darečky.cz