Let profesionálním záchranářským vznášedlem

Dodavatel: Adrop
Vznášedlo disponuje čtyřtaktním motorem o výkonu 145 koní, se kterým dokáže vyvinout rychlost vyšší než 100 km/h. Mezi největší přednosti záchranářského modelu patří schopnost obratu na místě o 180 a 360 stupňů na libovolném povrchu – na souši, na ledu i Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00337
  • Varianta
Cena:2 600,- Kč
bez DPH 2 167,-

Zboží nelze momentálně objednat

Let profesionálním záchranářským vznášedlem

Vznášedlo disponuje čtyřtaktním motorem o výkonu 145 koní, se kterým dokáže vyvinout rychlost vyšší než 100 km/h. Mezi největší přednosti záchranářského modelu patří schopnost obratu na místě o 180 a 360 stupňů na libovolném povrchu – na souši, na ledu i na vodě. S více jak půltunovou nosností je skvělým pomocníkem při přepravě těžkých nákladů do těžko přístupných míst. Kameny ani výmoly na louce nejsou pro vznášedlo problém. Proplujete přes ně stejně snadno jako přes vodu v jezeře.

Program

Jízda na vznášedle trvá podle Vaší volby 20 nebo 40 minut. Po tuto dobu Vás bude vozit profesionální pilot. Předem si můžete vybrat povrch, na kterém budete chtít jezdit. Vzhledem k tomu, že tento typ vznášedla je velmi obtížné řídit, není bohužel možné, abyste vznášedlo řídil sám. Na akci si s sebou můžete vzít rodinu nebo kamarády a v průběhu jízdy se můžete střídat.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy již od 3 let.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd. Vznášedlo jezdí za každého počasí, v létě i v zimě.

Čas

Doba trvání dle Vaší volby – 20 nebo 40 minut.

Počet účastníků

Vznášedlo uveze maximálně 3 osoby a pilota. V průběhu jízdy je však možné se střídat.

Diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení s dlouhým rukávem, v zimních měsících je třeba se obléci velmi teple. V případě jízdy na vodě zapůjčíme nepromokavý oblek.

Sezóna

Na vznášedle je možné jezdit celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta 20 minut (Mnichovo Hradiště/Nymburk)
Darečky.cz