L-carnitine 99.999 liquid 1litr Prom-in

Dodavatel: Fit centrum
L-carnitin 99.999 liquid je velmi účinný v léčbě nadváhy a podpoře spalování tuků při sportovním výkonu.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1463
Cena:560,- Kč
bez DPH 467,-

Zboží nelze momentálně objednat

L-carnitine 99.999 liquid  1litr  Prom-in
L-carnitin 99.999 liquid je velmi účinný v léčbě nadváhy a podpoře spalování tuků při sportovním výkonu.

Co je karnitin?
Karnitin je látka tělu vlastní. Bez karnitinu by lidské tělo a svaly nevyužily jako zdroj energie ani jeden gram tuku. Působí totiž jako přenašeč mastných kyselin z vnitra svalové buňky do mitochondrií (elektráren buňky) k jejich „spálení“ a tím využití jako zdroje energie. Organismus si dokáže vytvořit karnitin vlastní syntézou v játrech, a to z dvou aminokyselin methioninu a lysinu za spoluúčasti vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Tato endogenní tvorba kryje však potřebu z pouhých 25%.

Karnitin je tedy vhodné doplňovat, a to jak v podobě přijímaných potravin (živočišného původu), tak také pomocí L-carnitin 99.999 liquid. Pravidelné používání karnitinu totiž zvyšuje počet androgenních receptorů ve svalové buňce. Androgenní receptory jsou místa ve stěně svalové buňky, kterými vstupuje dovnitř anabolický hormon testosteron – a čím jich je více, tím je vyšší anabolický efekt testosteronu. To znamená, že karnitin má nejenom zásadní vliv na spalování tuků v boji proti obezitě, ale k tomu je také možné ho velmi dobře využít i v tvorbě svalové hmoty a síly.

Optimální působení karnitinu závisí na:
a) délce podávání a dávkování – pokud budete očekávat od karnitinu jednorázový účinek, budete zklamáni. Efekt se projeví za 3 až 4 týdny každodenního příjmu a to v množství minimálně jeden gram před tréninkem a půl gramu v netréninkové dny se snídaní.

b) druhu karnitinu – tekutý či ve formě kapslí nebo tablet? Tekutý je takzvaný karnitin báze a obsahuje vždy 100% karnitin. Záleží tedy pouze na koncentraci v roztoku a dle toho si musíte odměřit množství. Kapsle či tablety představují vždy soli karnitinu s obsahem většinou 65 až 70% čistého karnitinu . Dávku je nutno přepočítat na stoprocentní karnitin.

c)charakteru fyzického zatížení, respektive sportovního výkonu.

Pro koho je L Carnitine 99 999 Liquid určen?
Karnitinová „bomba“ s nejvyšší koncentrací karnitinu L Carnitine 99 999 Liquid je vhodný zejména pro ty, kteří usilují o maximální snížení tělesné váhy v rámci dlouhodobých redukčních diet a pro sportovce na vysoké výkonnostní úrovni.

Na závěr
Karnitin je látka tělu vlastní, nehrozí tedy žádné zdravotní riziko, a to ani při několikanásobném předávkování. Nevzniká na jeho používání žádný návyk a ani dlouhodobé používání nesnižuje jeho účinnost. Pokud tedy zařadíte karnitin od firmy Promil do svého stravovacího a suplementárního programu, tak si můžete být jisti, že postava obalená tukovými vrstvami se stane velmi rychle minulostí.

Doporučené dávkování:
Pro dospělé 10 ml denně, lze zředit neslazeným nápojem.
Výrobce -
Darečky.cz