Kurz windsurfingu

Dodavatel: Adrop
Windsurfing je sport, při kterém jezdec na dva až čtyři metry dlouhém prkně využívá pomocí plachty sílu větru k pohybu po vodní hladině. Jedná se v podstatě o spojovací článek surfingu a jachtingu. Na rozdíl od plachetnice je ale stěžeň plachty připevněn Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00082
  • Varianta
Cena:1 500,- Kč
bez DPH 1 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz windsurfingu

Windsurfing je sport, při kterém jezdec na dva až čtyři metry dlouhém prkně využívá pomocí plachty sílu větru k pohybu po vodní hladině. Jedná se v podstatě o spojovací článek surfingu a jachtingu. Na rozdíl od plachetnice je ale stěžeň plachty připevněn k plováku pomocí ohebného kloubu, což umožňuje jezdci téměř libovolnou manipulaci s oplachtěním, a tím i řízení směru plavby ve výtlačné jízdě. Při vyšších rychlostech se plovák dostává do skluzu a je jej možné řídit pouhým nakláněním podobně jako na skateboardu.

Program

Po příjezdu budete seznámeni s teorií větru a řízením, popisem vybavení a řeknete si pravidla bezpečnosti. Následuje nácvik na trenažéru a trénink na vodě na vybavení odpovídající Vaší pokročilosti. Instruktor je ve Vaší blízkosti a rád poradí i pomůže. Pokroky jsou velmi rychlé a již za pár hodin si dokážete vychutnat požitek z jízdy.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy od 10 let. Osoby mladší 18 let pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Počasí

Předpokladem je příznivé a teplé počasí, neboť trénink bude z velké části probíhat hlavně ve vodě. Je také potřeba příznivý vítr a nesmí pršet.

Čas

Na výběr máte 1 denní kurz, který trvá 4 hodiny (s přestávkou na oběd a odpočinek), nebo 2 denní kurz, který trvá 8 hodin (vždy 4 hodiny denně).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu a více osob.

Diváci

Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

S sebou potřebujete pouze plavky a vhodnou obuv do vody. Vše ostatní Vám bude zapůjčeno.

Sezóna

Od května do září.

Měli byste vědět

Pokud budet chtít absolvovat 2 denní kurz, zajistíme Vám za poplatek ubytování. Informujte se u našeho pracovníka, rád Vám poradí.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem.

Varianta 1 denní kurz pro 1 osobu (v.n. Nové Mlýny)
Darečky.cz