Kurz přežití v přírodě

Dodavatel: Adrop
Chcete zažít něco, co Vám může zachránit život? Už se nebudete bát, že se nacházíte sami na horách, poušti, moři, džungli či opuštěném ostrově bez pomoci a prostředků. Nebyli jste na vojně, ve skautu a máte zájem se naučit zajímavé věci a zkusit, na co sk Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00300
  • Varianta
Cena:3 000,- Kč
bez DPH 2 500,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz přežití v přírodě

Chcete zažít něco, co Vám může zachránit život? Už se nebudete bát, že se nacházíte sami na horách, poušti, moři, džungli či opuštěném ostrově bez pomoci a prostředků. Nebyli jste na vojně, ve skautu a máte zájem se naučit zajímavé věci a zkusit, na co skutečně máte? Naučíme Vás rozdělávat ohniště bez sirek, získávat potravu či vodu v přírodě. Naučíte se, jak přenocovat v přírodě a dozvíte se základy orientace v terénu.

Program kurzu přežití

Na začátku Vám budou odebrány zápalky, cigarety a potraviny. Vyfasujete mapu, balíček na přežití a 1 litr vody. Naučíme Vás, jak zacházet s mapou, buzolou, a jak použít věci v balíčku.

Poté Vám náš instruktor sdělí místo, kde je ukrytý armádní potravinový balíček, který si musíte sami najít. Tento balíček obsahuje vše, co byste měli mít u sebe, když se chystáte na expedici do různých oblastí světa. Po nalezení potravinového balíčku k přežití Vám předvedeme jeho použití a jak si ho připravit ke konzumaci.

Cestou zpět do tábora budete hledat tajnou schránku, ve které naleznete schované překvapení. Nakonec si uděláte oheň, připravíte přístřešek k přenocování a přichystáte večeři.

Tyto kurzy se pořádají v jakémkoliv ročním období, můžete si vybrat mezi jednodenním kurzem či dvoudenním kurzem.

V případě dvoudenního kurzu budete druhý den snídat "co příroda dá", hledat a získávat vodu a potraviny, klást pasti, naučíte se poskytnout první pomoc a naučíte se, jak se pohybovat v terénu. Nakonec na Vás čeká oběd a rozdělení pamětních listů.

Každý účastník obdrží po ukončení kurzu pamětní diplom a balíček přežití s instruktážním CD.

Podmínky

Dobrý zdravotní stav. Zúčastnit se můžou osoby starší 15 let.

Počasí

Nemá vliv na průběh kurzu.

Čas

Jednodenní kurzu trvá cca 9 hodin (9 - 18 hodin). Dvoudenní kurz trvá oba dny cca 7 hodin (9 - 16 hodin).

Počet účastníků

Kurz je určen pro 1 a více osob.

Oblečení

"Vyfasujete" vojenskou kombinézu. Doporučujeme pevnou obuv.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně 3 týdny předem.

Varianta 1 osoba na 1 den (Domažlicko)
Darečky.cz