Kurz o kávě

Dodavatel: Adrop
Káva, kterou pijeme, je vlastně pecka plodu, který je podobný naší třešni. Tato maličká zrnka, skrývající mnohá tajemství chutí a vůní. Káva je tedy horký nápoj z těchto plodů. Je charakteristická svou silnou vůní a hnědou barvou. Obsahuje mimo jiné kofei Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00278
Cena:4 500,- Kč
bez DPH 3 750,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz o kávě

Káva, kterou pijeme, je vlastně pecka plodu, který je podobný naší třešni. Tato maličká zrnka, skrývající mnohá tajemství chutí a vůní. Káva je tedy horký nápoj z těchto plodů. Je charakteristická svou silnou vůní a hnědou barvou. Obsahuje mimo jiné kofein, který povzbuzuje srdeční činnost. Káva lehce povzbudí naše smysly, dodá tělu energii, a pokud je její příprava správná, má na náš organismus příznivý vliv.

Program

Na kurzu se dozvíte spoustu důležitých informací o správné přípravě kávy. Začíná se hodinou teorie a potom se pokračuje praxí přímo na mlýnku a kávovaru. Používáme pouze kvalitní kávu - 100% arabicu. Naše dvojnásobná mistryně ČR Vám ukáže techniky při přípravě, jako je například latte art – malování mlékem a pěnou do cappuccina atd. Vše si samozřejmě sami vyzkoušíte.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 18 let.

Počasí

Nemá vliv, kurz probíhá v příjemném prostředí kavárny.

Čas

3 - 4 hodiny.

Počet účastníků

Aby byl kurz intenzivní, je tento dárek určen pouze 1 osobu. Na místě se mohou dokoupit a rezervovat termíny pro další uchazeče.

Diváci

Dárek je určen pouze pro obdarovaného.

Oblečení

Dle vlastního uvážení.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Kurz začíná kolem půl šesté a trvá tak do půl desáté večer. Je to kvůli otevírací době kavárny, aby se Vám mohla naše baristka (mistryně kávy) plně věnovat.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Pro 1 osobu (Praha - západ)
Darečky.cz