Kurz o čaji

Dodavatel: Adrop
Čaj – nejen v chladných měsících nejlepší nápoj. Vezmete sáček a zalijete uvařenou vodou. Jak ale chutná sypaný čaj? Co víte o jeho zpracování, přípravě nebo podávání? Během několika hodin Vám rádi vše prozradíme. Pokud se chcete ale naučit připravovat ča Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00271
  • Varianta
Cena:2 580,- Kč
bez DPH 2 150,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz o čaji

Čaj – nejen v chladných měsících nejlepší nápoj. Vezmete sáček a zalijete uvařenou vodou. Jak ale chutná sypaný čaj? Co víte o jeho zpracování, přípravě nebo podávání? Během několika hodin Vám rádi vše prozradíme. Pokud se chcete ale naučit připravovat čaje z různých koutů světa, orientální pokrmy a vodní dýmky, máme pro Vás připraven intenzivní víkendový kurz.

2 hodinový kurz

Během 2 hodinového kurzu Vás nejprve zasvětíme do historie čaje a míst, kde se pěstuje. Prozradíme Vám, jak probíhá sklizeň a jak se zpracovávají lístky čajovníku, než se dostane na Váš stůl. Jak se čaj uchovává, připravuje a v čem se podává.

Nakonec připravíte a ochutnáte deset nejvěhlasnějších čajů Číny, Japonska, Indie, Formosy, Nepálu, Ceylonu, Turecka či Maté a Rooibos. V některé z čajoven navíc obdržíte i malý čajový dárek.

Víkendový kurz

Během víkendu se naučíte připravovat čaje z různých zemí světa, orientální pokrmy a vodní dýmky. Vyzkoušíte si také, jaké to je obsluhovat hosty v čajovně. Vše probíhá ve stylovém a příjemném prostředí. V ceně kurzu je zahrnuto ubytování na 2 noci v hotelu 100 metrů od čajovny včetně snídaně.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Nemá žádný vliv, vše probíhá ve vnitřním prostředí.

Čas

Kurz trvá 2 - 3 hodiny a víkendový kurz trvá 2 x 11 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 i více osob.

Diváci

Zážitek je pouze pro obdarované.

Oblečení

Na víkendový kurz doporučujeme vzít si oblečení pro práci v kuchyni.

Sezóna

Celoročně mimo červenec.

Měli byste vědět

Pro absolvování víkendového kurzu musíte vlastnit potravinářský průkaz (vydá obvodní lékař).

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta Pro 1 osobu (Liberec) - dárek se slevou
Darečky.cz