Kurz lezení na skalách

Dodavatel: Adrop
Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete. Program Po celou dobu výuky se Vám Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00118
  • Varianta
Cena:1 200,- Kč
bez DPH 1 000,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz lezení na skalách

Při procházce v lese toužebně pozorujete borce, kteří tak lehce šplhají po skálách vzhůru? Nebo byste se rádi vydali někam na opravdovou horu a zdolali její vrchol? Není problém. S naším kurzem horolezectví to zvládnete.

Program

Po celou dobu výuky se Vám bude věnovat náš profesionální instruktor. Nejdříve se seznámíte s horolezeckou výstrojí, kterou budete potřebovat. V kurzu je obsaženo postupové jištění, správná technika lezení, zavěšení lana (expres set, karabiny) zakládání vlastního jištění (smyčky, vklíněnce), zřízení jistícího stanoviště – ve stěně na vrcholu dobírání druholezce.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy. Osoby mladší 18 pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Počasí

Kurz probíhá pouze za vhodného počasí.

Čas

Časová náročnost kurzu záleží podle vybrané varianty. Kromě seznamovacího kurzu, který trvá přibližně 2 hodiny je časová náročnost ostatních kurzů 5-6 hodin denně. Program může probíhat o víkendu i ve všední dny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 - 2 osoby.

Oblečení

S sebou potřebujete oblečení vhodné pro outdoor a sportovní boty. Cena nezahrnuje vhodnou obuv, ubytování a dopravu.

Sezóna

Květen až říjen a podle počasí.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta Seznamovací lezecký kurz pro 1 osobu na 2 hodiny (Liberecko)
Darečky.cz