Kurz golfu pro začátečníky - zelená karta

Dodavatel: Adrop
Chtěli byste se naučit hrát golf a chodit sami na green? Máme pro Vás připraven 20hodinový kurz pro začátečníky, který je zakončen zkouškou. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás. Pr Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00321
  • Varianta
Cena:8 640,- Kč
bez DPH 7 200,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kurz golfu pro začátečníky - zelená karta

Chtěli byste se naučit hrát golf a chodit sami na green? Máme pro Vás připraven 20hodinový kurz pro začátečníky, který je zakončen zkouškou. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás.

Program

Kurz zahrnuje 20 hodin výuky. Záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete pro intenzivní kurz, kdy se vše naučíte během 5 dnů, nebo pro dlouhodobější kurz, který může trvat i 5 týdnů.

Profesionální trenér Vás naučí základy golfu, teorii a zodpoví Vám Vaše dotazy. Výuka zahrnuje základy držení hole, švihu, odpalu a další z technik golfu. Můžete mít vlastní golfové vybavení nebo Vám budou zapůjčeny dvě golfové hole (jedna pro odpaly a jeden putter pro hru na greenu).

Po ukončení kurzu absolvujete zkoušku, kdy po jejím úspěšném absolvování obdržíte zelenou kartu, která Vám umožní hrát na většině hřišť u nás a na některých i v zahraničí.

Podmínky kurzu golfu

Golf je vhodný pro dospělé i děti od 5 let. S golfem je možné začít kdykoliv, v mládí i v pokročilejším věku.

Počasí

Golf se hraje za každého počasí vyjma bouřek.

Čas

Kurz trvá 20 hodin + závěrečná zkouška.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 i více osob. Je nutné, aby byly v kurzu alespoň dvě osoby.

Oblečení na golf

Golfová etika vyžaduje slušné sportovní oblečení. Pro muže kalhoty (nikoliv džíny) a tričko pokud možno s límečkem. Pro ženy pak totéž, jsou přípustné i krátké kalhoty či volná sukně. Je nutná specializovaná golfová obuv nebo pevná sportovní obuv, v každém případě bez podpatku.

Sezóna

Golfová hřiště jsou otevřena od začátku dubna do konce října. Ideální sezóna je pak od května do září.

Měli byste vědět

V areálu jsou k dispozici restaurace, bezplatné parkoviště a šatny pro hráče.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta Pro 1 osobu (okr. Liberec)
Darečky.cz