Krkonošský romantický víkend

Dodavatel: Adrop
Zrekonstruovaný hotel, umístěný v půvabném horském prostředí západních Krkonoš nedaleko Rokytnice nad Jizerou nabízí moderní ubytování v nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou provolbou, LAN internetem a trez Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00311
Cena:5 200,- Kč
bez DPH 4 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

Krkonošský romantický víkend

Zrekonstruovaný hotel, umístěný v půvabném horském prostředí západních Krkonoš nedaleko Rokytnice nad Jizerou nabízí moderní ubytování v nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou provolbou, LAN internetem a trezorem.

K dispozici je stylová hotelová restaurace s krbem, barem a vynikající kuchyní. Součástí hotelu je i klub, biliard a dětský koutek. Můžete vyzkoušet také naše regenerační centrum Balneo se saunou a bazénem s protiproudem nebo hotelový bazén se slanou vodou. Okolí hotelu nabízí široké možnosti trávení volného času – turistiku, cykloturistiku, lyžování a mnohé další.

Program

Cena tohoto pobytu zahrnuje 2x ubytování pro 2 osoby v 2lůžkovém pokoji ***hotelu se snídaní, večeři formou výběru z jídelního lístku - 2 chody do hodnoty 250 Kč/osobu, láhev vína při svíčkách, čokoládové fondue s ovocem a volný vstup do bazénu se slanou vodou.

Ubytování

Budete ubytováni v 2lůžkovém pokoji ***hotelu s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem s přímou provolbou, připojením k internetu a sejfem. Na recepci si můžete zapůjčit fén.

Stravování

Připraveny jsou dvě snídaně, čokoládové fondue, láhev dobrého vína a večeře.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Nemá vliv.

Čas

Pobyt trvá 3 dny (2 noci).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 osoby.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

V období 22. 12. – 14. 3. je možné provést rezervaci, pokud nebudou plně vytíženy kapacity pokojů.

V hotelu může bydlet i Váš pes, pro kterého si můžete také objednat stravu.

Rezervace termínu

Co nejdříve, záleží na obsazenosti hotelu.

Varianta Pro 2 osoby (Jablonec nad Jizerou)
Darečky.cz