Kre-Alkalyn XXL 90 kapslí Aminostar

Dodavatel: Fit centrum
Kre-Alkalyn® XXL od Aminostar zaručuje vyšší využitelnost kreatinu díky použití unikátního výrobního procesu, jehož produktem je kreatin s pH vyšším než 12.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1441
Cena:786,- Kč
bez DPH 655,-

Zboží nelze momentálně objednat

Kre-Alkalyn XXL 90 kapslí Aminostar

Aminostar Kre-Alkalyn® XXL obsahuje vysokou dávku stabilní formy kreatinu, který pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost při vysoce intenzivním tréninku. 

Aminostar - překonávejte své hranice! Výrobky značky Aminostar jsou doporučeny Mezinárodní Asociací pro naturální kulturistiku INBA Europe a Českou společností pro naturální sport.

Kre-Alkalyn® je registrovaná ochranná známka laboratoře Bioceutical (BR&D).

Kre-Alkalyn® (US patent č. 6,399, 661).

Aktivní látky

mg/1 cps

 g/100 g

Kre-Alkalyn

1250

86,6

 

Průměrné nutriční hodnoty pro 100 g

Energetická hodnota

372 kcal/1550 kJ

Bílkoviny

89,5 g

Sacharidy

< 0,1 g

Tuky

0,8 g

Složení: Kre-Alkalyn®, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Dávkování: Základní denní dávka jsou 3 kapsle. Přijměte celou dávku cca 60 minut před tréninkem, případně lze dávku rozdělit na 1 kapsli ráno nalačno a 2 kapsle 60 minut před tréninkem. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Příznivého účinku kreatinu se dosáhne  při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou  kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

Výrobce Aminostar
Darečky.cz