Královský prodloužený víkend

Dodavatel: Adrop
Za devatero horami a devatero řekami, kde klid a pohoda vládnou… tam sjíždí se panstvo ze všech koutů země České. Zde celé 4 dny hýčkat se a pečovat s libostí o sebe nechá. Také Vy sedněte do svých kočárů a vydejte se do našeho luxusního hotelu prožít něk Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00326
Cena:7 620,- Kč
bez DPH 6 350,-

Zboží nelze momentálně objednat

Královský prodloužený víkend

Za devatero horami a devatero řekami, kde klid a pohoda vládnou… tam sjíždí se panstvo ze všech koutů země České. Zde celé 4 dny hýčkat se a pečovat s libostí o sebe nechá. Také Vy sedněte do svých kočárů a vydejte se do našeho luxusního hotelu prožít několik královských dní, plných odpočinku, romantiky a relaxace.

Tento rodinný hotel je umístněn v kraji Kladského pomezí, které se nachází v příhraniční oblasti mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Naleznete zde při cestách za poznáním mnoho historických památek a kulturních zajímavostí a v okolí 9 chráněných oblastí. Tento kraj je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Doporučujeme!

Program

Během 4 dní zažijete se svým partnerem či partnerkou nezapomenutelný program, který zahrnuje 3x ubytování v luxusním pokoji ***hotelu s bohatou snídaní, 2x romantické večerní menu o 4 chodech, uklidňující aroma masáž z 31 druhů kvítí nebo finskou saunu, relaxační koupel v lázni wirlpool na 25 minut a denně volný vstup do hotelového bazénu na 30 minut.

Při příjezdu na Vás čeká uvítací drink. Milý personál Vám ochotně poradí při výběru procházky do okolí.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Počasí

Počasí nemá na zážitek vliv.

Čas

Celkem 4 dny (3 noci).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 2 osoby.

Oblečení

Do wellness centra Vám zdarma zapůjčíme župan.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta Pro 2 osoby (Náchod)
Darečky.cz