Každá je krásná aneb Zkus být fotomodelkou

Dodavatel: Adrop
Chybí Vám sebevědomí? Myslíte si, že nejste krásná? Omyl – každá je krásná, jen je potřeba Vaši krásu nalézt a tím i nalézt ztracené sebevědomí. Sledovali jste určitě pořad jedné naší televize, kde každá žena nakonec našla svou krásu. I my jsme pro Vás př Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00360
  • Varianta
Cena:2 700,- Kč
bez DPH 2 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Každá je krásná aneb Zkus být fotomodelkou

Chybí Vám sebevědomí? Myslíte si, že nejste krásná? Omyl – každá je krásná, jen je potřeba Vaši krásu nalézt a tím i nalézt ztracené sebevědomí.

Sledovali jste určitě pořad jedné naší televize, kde každá žena nakonec našla svou krásu. I my jsme pro Vás připravili podobné zážitky v podobě našich luxusních balíčků. Výběr ponecháme na Vás, na nás je realizace změny a zvýšení Vašeho sebevědomí.

Jihomoravský kraj

Reprezentativní portrét

Tento balíček zahrnuje poradenství ke změně střihu a barvy, realizaci účesu, foto make-up, odvoz do fotoateliéru, fotografování profesionálním fotografem, CD s minimálně 80 ks fotografií a občerstvení. Doba trvání cca 5 hodin.

Každá je krásná aneb jeden den modelkou

Tento balíček zahrnuje poradenství ke změně střihu a barvy, realizaci účesu, manikúru, foto make-up, taxi odvoz do fotografického ateliéru, fitink (oblečení od módního návrháře dle Vašeho typu a požadovaného typu fotek), fotografování profesionálním fotografem s přítomností stylisty a vizážisty, CD s minimálně 150 ks fotografií a občerstvení (nealko nápoje, sekt, zeleninový salát, ovoce). Doba trvání 5 – 7 hodin.

Nahá jsi krásná – akt foto

Balíček zahrnuje poradenství ke změně střihu a barvy, realizaci účesu, manikúru, foto make-up, odvoz do ateliéru, fotografování s profesionálním fotografem, CD s minimálně 150 ks fotografií, občerstvení. Během realizace zážitku je možné mít s sebou doprovod. Doba trvání 5,5 – 7 hodin.

Praha

Fotomodelka Bronze

Staňte se na minimálně 2 hodiny modelkou. Cena balíčku zahrnuje pobyt v ateliéru, techniku a hlavně fotografie od známého fotografa. Kromě krásných chvil, kdy si budete připadat krásnější, obdržíte 3 upravené fotografie + 100 neupravených fotografií na CD.

Fotomodelka Silver

Tento zážitek trvá minimálně 4 hodiny. Zahrnuje ateliér, techniku, služby známého fotografa, kadeřnice a vyzážistky. Obdržíte také 6 upravených fotografií + 200 neupravených fotografií na CD.

Fotomodelka Gold

Během 6 hodin si vyzkoušíte, co to obnáší být modelkou. Je pro vás připraven ateliér i exteriér, technika, služby našeho fotografa, vizážistky a kadeřnice po celou dobu focení, styling a rekvizity. Dostanete od nás také 12 upravených fotografií + 300 neupravených fotografií na CD.

Fotomodelkou i v těhotenství

I těhotné si mohou připadat krásné, jen je potřeba jim do ukázat. Zážitek trvá cca 4 hodiny, kdy se Vám bude věnovat náš fotograf a vizážistka s kadeřnicí se postarají o Váš vzhled. Obdržíte od nás na památku 1 fotografii velikosti A3 + 6 upravených fotografií + 200 neupravených fotografií na CD.

Most

Kompletní proměna image - Den v salonu

Během cca 8 hodin prožijete nezapomenutelný den v péči našich profesionálů. Balíček zahrnuje vizážistku (barevná analýza a určení typu, líčení), vytvoření osobního manuálu a barevnice (pomocníci při výběru oděvů a líčení), kadeřnici (analýza vlasů, regenerace, mytí, barvení, střih, styling), nehtovou designérku (ošetření, masáž, manikúra, manikúra P.Shine, zdobení a lakování, zábal), masáž lávovými kameny a fotografování, ze kterého si odnesete 10 ks vybraných fotografií v profi digitální úpravě. Jako bonus máte i občerstvení během dne (káva, minerálka, čaj, pečivo, ovoce) a také numerologický rozbor pro pochopení energie, která vedla k Vaší proměně.

Relaxační den s krásou

Prožijte odpočinkový den (cca 7 - 8 hodin) s profesionály. Čeká na Vás vizážistka (líčení), kadeřnice (ošetření a regenerace, mytí, střih, styling), nehtová designérka (ošetření, masáž, manikúra, zdobení a lakování, zábal), kosmetička (základní kosmetické ošetření), masérka (masáž lávovými kameny) a fotograf, který s Vámi nafotí cca 200 snímků. Odnesete si 5ks vybraných fotografií v profi digitální úpravě a 5ks černobílých fotografií ve vysokém rozlišení v základní digitální úpravě na CD. Při focení Vám bude pomáhat naše stylistka. Během dne je pro Vás zajištěno i občerstvení a na závěr také numerologický rozbor.

Den s krásou a harmonií těla, duše a mysli

Nabízíme Vám relaxační den plný krásy a pozitivního myšlení, kdy se Vám budou po 4 - 5 hodin věnovat naši profesionálové. Svěříte se do rukou vizážistky (fotomake-up, poradenství a úprava obočí), kadeřnice (regenerace, mytí, střih a styling) a fotografa. Odnesete si 1 portrétovou fotografii a 10 ks fotografií v základní digitální úpravě na CD. Dále je pro Vás připravena ezoterika - řešení osobních problémů pomocí terapie reiki, numerologie, hooponopono a automatické kresby. Během dne je pro Vás zajištěno občerstvení (káva, minerálka, čaj, pečivo, ovoce).

Fotoproměna

Tento balíček zahrnuje kosmetické ošetření, barevnou typologii, stylistiku poradenství, změnu účesu (návrh, barva, styling), líčení s vizážistkou a poradenství, barevnici a manuál a profesionální fotografování, během kterého bude nafoceno cca 100 záběrů. Odnesete si 5ks profesionálně upravených fotografií A5 + CD. Stylizace při focení ve fotoateliéru je samozřejmostí. Délka proměny je 8 - 9 hodin.

Profesionální focení

Zažijte to, co běžně prožívá modelka během svého pracovního dne. Den proběhne od konzultace a prvních příprav v kadeřnictví (styling), následně se kosmetička a vizážistka postará o pleť a poté i o profesionální fotomake-up. Ostatní zůstává na stylistovi. Fotograf s Vámi zhotoví sérii fotografií v našem vybaveném fotoateliéru.

Balíček A - 3 ks profesionálně upravených fotografií (2x A5, 1x A4), cca 100 záběrů na CD.

Balíček B - 6 ks profesionálně upravených fotografií (3x A5, 3x A4), cca 100 záběrů na CD.

Den fotomodelkou standart

Tento balíček zahrnuje služby kosmetičky (příprava pleti na make-up, úprava obočí), vizážisty (2x fotomake-up, asistence při focení), kadeřnice (mytí vlasů, vhodný střih, 2x styling), fotografa (nafoceno cca 200 záběrů, 40 ks fotografií v základní digitální úpravě na CD, 1x profesionální fotografie 100x60 cm). Focení může probíhat jak v interiéru, tak i exteriéru. Zážitek trvá cca 6 hodin.

Moravskoslezský kraj

Originální osobní kalendář

Během 3 hodin zažijete focení v ateliéru, vyzkoušíte si použití různých make-upů a u fotografování máte zajištěno i líčení a vizážistku. Na závěr si odnesete CD s upravnými fotografiemi a kalendář ve formátu minimálně A3 s 13 profi fotografiemi, které si sami vyberete. Dárek ideální pro manžela do kanceláře.

Plzeňský kraj

Balíček A

Prožijte 10 hodin v péči profesionálů. Balíček zarhnuje barevnou typologii, profesionální posouzení stavu pleti a doporučení péče, ošetření pleti, úpravu obočí, kadeřnické služby (stříhání, barvení, foukání), manikúru a modeláž, líčení, 60minutovou masáž dle Vašeho výběru a nabídky salonu, focení během celého dne a stylistu při focení v ateliéru. V ceně jsou zahrnuty i nealkoholické nápoje, oběd a 10 fotografií na CD.

Balíček B

Tento zážitek trvá cca 8 hodin a zahrnuje barevnou typologii, profesionální posouzení stavu pleti a doporučení péče, ošetření pleti, úpravu obočí, kadeřnické služby (stříhání, barvení, foukání), manikúru a modeláž, líčení, 60minutovou masáž dle Vašeho výběru a nabídky salonu a focení během celého dne. V ceně jsou zahrnuty i nealkoholické nápoje, oběd a 10 fotografií na CD.

Podmínky

Vhodný spíše pro ženy.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Dle dané varianty.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Doprovod možný pouze po domluvě.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň 14 dní dopředu.

Varianta Fotomodelka Bronze - 2 hodiny (Praha)
Darečky.cz