JUMBO 6480g PROFESSIONAL Scitec

Dodavatel: Fit centrum
Vynikající gainer s vysokým obsahem anabolizátorů určený pro zvyšování objemu buněk a rychlému nárůstu kvalitní svalové hmoty. Určen pro všechny skupiny sportovců.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness1296
Cena:2 040,- Kč
bez DPH 1 700,-

Zboží nelze momentálně objednat

JUMBO 6480g PROFESSIONAL Scitec

Je vědecky dokázáno, že lidé během diet svůj příjem živin podceňují, naopak jsou schopni s celkovým příjmem živin přehánět během budování síly a svalové hmoty. Jedí méně, než si myslí a než je potřebné k postupnému rozvoji!
Mnozí hledají pilulky s kouzelnými účinky, přičemž si nevšímají skutek, že nic nemá tak silné účinky, jako vhodný, průběžný kalorický příjem ve formě energetických sacharidů a bílkovin, budujících svalovou hmotu! K tomu dodejme, že mnoho sportovců si nenajde čas na účinnou metodu, kterou je vedení si deníku příjmu potravy. Proto jediným praktickým řešením pro mnoho lidí zůstává opřít se o takové "objemové" JUMBO turmix, které garantují pro žádaný rozvoj dostatek výživných látek přijatých do organismu.
S 50 gramy bílkovin nejvyšší kvality as jednou velkou dózou rychle a pomalu využitelných sacharidů, dokáže produkt JUMBO v tvůj prospěch "rozvojovou rovnici" velmi silně potlačit! Produkt JUMBO byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků na bázi rychle využitelných syrovátkových bílkovin tak, aby byl vhodný k užívání před, během a po tréninku, za účelem dosažení maximálního rozvoje. Skutečnost, že sportovec vždy konzumuje klasickou stravou i bílkovinné zdroje s pomalejší využitelností znamená, že do krevního oběhu se po přijetí stravy postupně v průběhu 4-6 hodin uvolňují aminokyseliny. Proto je užitečné výživové doplňky připravovat na bázi proteinů s rychlou využitelností, zejména pokud je chceme využívat pro dosažení optimálních výsledků v časech blízkých tréninku.
JUMBO Professional obsahuje více bílkovin než klasické JUMBO a látky podporující vstřebávání - naringin a Bioperine výtažek z černého pepře.

Jedna dávka = 81 g obsahuje  
Bílkoviny 26 g
Sacharidy 42,5 g
Tuky 3 g
Crea-Bomb kreatinový matrix 6000 mg
G-BOMB glutaminový matrix  
JUMBO Power performance matrix  
BCAA XPRESS amino-matrix  
Hemo-NO matrix  
Naringin, Bioperine 25 mg

Složení: 6-carb matrix (Palatinose - isomaltulosa, ovesná mouka, dextróza, maltodextrin, fruktóza, Vitargo), ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, Jumbo size anabolická matrix - Crea-Bomb kreatinová matrix (trikreatin malát, kreatin monohydrát, kreatin ethyl ester, kreatin orotát, kreatin glukonát), G-BOMB glutaminové matrix (N-acetyl-l-glutamin, glutamin ethyl ester, l-alanyl-l-glutamin), Jumbo Power matrix (taurin, beta-alanin, G-kick / glycin-arginin-ketoizokaproát kalcium , citrulin malát), HEMO-NO matrix (arginin AKG, arginin ketoizokaproát, ornitin AKG), naringin, Bioperine, aroma, náhradní sladidla acesulfam K a sukralóza.
Výrobce Scitec
Darečky.cz