Jízda na čtyřkolce do přírody

Dodavatel: Adrop
Vyzkoušejte si bláznivou jízdu v terénu tam, kde auta nemůžou, a pěšky se Vám nechce, či nemáte koně. Pokud se bojíte motorky, zkuste čtyřkolku. Dostanete stabilitu auta, sílu koně a průchodnost terénem jako s motorkou. Až ucítíte tu sílu, nebude chtít sl Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00054
  • Varianta
Cena:1 100,- Kč
bez DPH 917,-

Zboží nelze momentálně objednat

Jízda na čtyřkolce do přírody

Vyzkoušejte si bláznivou jízdu v terénu tam, kde auta nemůžou, a pěšky se Vám nechce, či nemáte koně. Pokud se bojíte motorky, zkuste čtyřkolku. Dostanete stabilitu auta, sílu koně a průchodnost terénem jako s motorkou. Až ucítíte tu sílu, nebude chtít slézt. Až to s Vámi bude házet ze strany na stranu a Vy si budete ve stupačkách vychutnávat každou nerovnost, bude to jako sen o něčem neskutečném. To, co umí čtyřkolky, nesrovnáte s žádnou motorkou ani autem. Bude to s Vámi házet, cloumat, poskakovat, bude se Vás to snažit vyhodit ze sedla, ale Vy se budete jen usmívat a vychutnávat si tu parádní jízdu.

Popis

Po příjezdu na místo setkání Vám náš instruktor vysvětlí, jak se čtyřkolky ovládají – jak se brzdí, jak se přidává plyn, co dělat, když se zaseknete v blátě. Pak už se vydáte na cestu za poznáním a dobrodružstvím.

Zlínský kraj

Na výběr máte jízdu s průvodcem či bez průvodce. Pokud pojedete sám, je dobré jet s průvodcem. Kdo by Vás jinak případně tahal z bláta a ukázal Vám, jak zdolat ty největší překážky terénu?!

V případě účasti 2 osob na 1 čtyřkolce nesmí celková váha přesáhnout 130 Kg.

Na místě se platí vratná záloha na čtyřkolku 5.000,- Kč.V případě silného znečištění čtyřkolky v průběhu jízdy uhradí zákazník na místě v hotovosti 150,- Kč včetně DPH, za její umytí.

Nejčastěji se jezdí v okrese Zlín, u Valašských Klobouků.

Olomoucký kraj

Vyjížďka do přírody bez průvodce u Šumperka.

Vysočina

Na Vysočině jezdíme nejčastěji u Jihlavy. Máte na výběr klasickou jízdu s průvodcem do přírody či extreme jízdu (adrenalinová a "drsná" projížďka terénem - bláto, výjezdy, sjezdy, brodění, motokrosová dráha, trialová dráha, rozbité polní cesty i tankodrom).

Podmínky pro jízdu na čtyřkolce

Vhodný pro muže i ženy od 18 let s platným řidičským průkazem. Kromě Vysočiny, zde je možné absolvovat jízdu i bez ŘP, ale jezdíte pouze v terénu, nelze vjet na silnici. Osoby mladší 18 let mohou jet pouze jako spolujezdec.

Počasí

Nemělo by pršet, ani foukat silný vítr, abyste si jízdu pořádně užili.

Čas

Dle vybrané varianty.

Počet účastníků

Jízda je určena pro jednu osobu, ale je možné se během hodiny vystřídat nebo jet ve 2 osobách na 1 čtyřkolce (dle dané lokality).

Oblečení

Je možné, že se zašpiníte, proto tomu uzpůsobte i Vaše oblečení. V chladném počasí je však nutné se důkladně obléci.

Sezóna

Celoročně. I v zimě je zážitek z jízdy výborný.

Měli byste vědět u jízdy na čtyřkolce

Je možné si půjčit i více čtyřkolek, či vytvořit program na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Většinou se jezdí na soukromých pozemcích a cestách.

Rezervace termínu

Alespoň dva týdny předem.

Varianta Vyjížďka bez průvodce - 1 čtyřkolka pro 1-2 osoby - 1 hodina
Darečky.cz