Jízda autem Hummer H2

Dodavatel: Adrop
NEJLEVNĚJŠÍ JÍZDA AUTEM HUMMER NA TRHU Chcete dát Vašemu blízkému skvělý adrenalinový zážitek? Líbí se mu terénní auta jako je Hummer H2? Tak to je určitě jeho snem projet se v autě, které v této kategorii nemá konkurenci. Terénní vozy Hummer H2 jsou scho Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00002
  • Varianta
Cena:2 890,- Kč
bez DPH 2 408,-

Zboží nelze momentálně objednat

NEJLEVNĚJŠÍ JÍZDA AUTEM HUMMER NA TRHU

Chcete dát Vašemu blízkému skvělý adrenalinový zážitek? Líbí se mu terénní auta jako je Hummer H2? Tak to je určitě jeho snem projet se v autě, které v této kategorii nemá konkurenci. Terénní vozy Hummer H2 jsou schopny přejet překážku až 50 cm vysokou a nezastaví je snad nic. H2, kterou Vám nabízíme, můžete sami řídit a vyzkoušet si tak opravdu adrenalinovou jízdu Hummerem se vším všudy.

Hummer H2 - Program

45 minut jízdy v terénním voze Hummer H2, které jistě nemusím představovat. Slibujeme Vám, že tuto adrenalinovou jízdu si opravdu užijete. Prvních cca 10 minut bude řídit náš instruktor, aby Vám názorně předvedl, jak co nejeefektivněji řídit auto Hummer H2 a co vše si s ním lze dovolit. Po zbývající čas (cca 35 minut) bude pak řídit jen a jen obdarovaný. K dispozici mu bude speciálně upravená terénní trať pro Hummer H2. Do vozidla si s sebou může obdarovaný vzít 2 spolujezdce, za které se již nic nepřiplácí.

Podmínky pro jízdu autem Hummer H2

Vhodné pro muže i ženy. Minimální věk je 12 let.Držitelé řidičského průkazu min. sk. B mohou i sami řídit.

Počasí

Počasí nemá vliv na průběh jízd.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro jednu osobu - jednoho řidiče. Ten si ale může vzít s sebou do vozu 2 spolujezdce, za které se nic nepřiplácí.

Hummer H2 a diváci

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Doporučujeme sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících je třeba se obléci velmi teple.

Sezóna pro jízdu autem Hummer H2

Celoročně

Rezervace termínu

Minimálně měsíc předem.

Varianta Jízda H2 - nejlevnější na trhu (Praha)
Darečky.cz