Japonské tetování

Dodavatel: Adrop
Malování na tělo je v poslední době jednou z nejžádanějších technik zdobení těla. Japonské tetování není běžné tetování jaké znáte, ale dočasné tetování japonským práškem. Jedná se o profesionální barvu, která svými vlastnostmi umožňuje obarvení jakékoliv Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00066
Cena:1 500,- Kč
bez DPH 1 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Japonské tetování

Malování na tělo je v poslední době jednou z nejžádanějších technik zdobení těla. Japonské tetování není běžné tetování jaké znáte, ale dočasné tetování japonským práškem. Jedná se o profesionální barvu, která svými vlastnostmi umožňuje obarvení jakékoliv kůže. V dnešní době se jedná o nejdokonalejší barvu s dlouhotrvajícím účinkem. Japonské malování na těle vydrží 2-4 týdny. Můžete si nechat namalovat cokoliv a kamkoliv na své tělo. Efekt je víc než dokonalý a určitě oslníte nejenom své přátelé v létě na pláži ale také na párty nebo ve společnosti.

Program

Postup je trochu jiný než u klasického tetování, do kůže se totiž barva nevpichuje, ale na kůži se maluje. Barva se zředí vodou, až vznikne hustší emulze. Ta se na kůži nanáší kovovým hrotem, který má na konci kulatou špičku ve tvaru špendlíkové hlavičky. Japonské tetování je zcela bezbolestné a lze ho aplikovat opravdu kamkoliv. Záleží jen na Vás, kam obrázek chcete a jaký máte typ kůže. Pak už se o něj musíte jen dobře starat.

Podmínky

Jelikož se nejedná o přírodní produkt, ale o chemickou barvu, může u alergiků dojít k reakci. V případě nejistoty máte možnost se předem přesvědčit o eventuelních alergických reakcích a provést alergickou zkoušku – necháte si namalovat malou tečku na místě, kam chcete japonské tetování a počkáte 48 hodin na eventuelní reakce.

Počasí

Není vázané na počasí, vše probíhá ve studiu.

Čas

Záleží na velikosti a náročnosti Vámi zvoleného motivu.

Počet účastníků

Dárek je určen pouze pro jednu osobu.

Diváci

Můžete si s sebou vzít kamarádku nebo přítele, který Vám případně poradí se vzorem nebo obrázkem tetování.

Oblečení

Není nutné žádné speciální oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Nedoporučuje se, aby si zákaznice lehala do horké vany. Před každým sprchováním by se také mělo namalované místo namazat silnou vrstvou mastného krému, nejlépe vazelíny. Pleť je pak vláčná a obrázek se tak rychle neztrácí.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny předem

Varianta Pro 1 osobu (Praha)
Darečky.cz