Jak se buduje sen aneb Nový design interiéru

Dodavatel: Adrop
Chcete mít nový byt, dům či část interiéru a nevíte, jaké barvy či nábytek použít? Pak právě pro Vás je tu naše interiérová designérka, aby Vám pomohla s oživením interiéru. V Praze máte na výběr konzultaci s designérkou pořadu „Jak se staví sen“ Tv Prima Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00343
  • Varianta
Cena:4 050,- Kč
bez DPH 3 375,-

Zboží nelze momentálně objednat

Chcete mít nový byt, dům či část interiéru a nevíte, jaké barvy či nábytek použít? Pak právě pro Vás je tu naše interiérová designérka, aby Vám pomohla s oživením interiéru.

V Praze máte na výběr konzultaci s designérkou pořadu „Jak se staví sen“ Tv Prima, celkový návrh interiéru či rovnou realizaci nového bydlení.

V Liberci máte možnost konzultace Vaší změny interiéru se zkušenou designérkou. Samozřejmě je možný i návrh a realizace nového bytu či domu. (Pro cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat).

Konzultace

Když chybí nápad, inspirace nebo představivost, pomůže několik hodin konzultace a interiér dostane ten správný šmrnc.

3hodinová konzultace, na které se bude řešit to, co konkrétně Vašemu interiéru chybí, zahrnuje například vhodný výběr nábytku a jeho správné půdorysné rozložení, formu osvětlení – hlavní i náladové, výběr malby/tapet/obkladu, formy clonění oken nebo triky, jak zútulnit interiér. V případě, že to interiér vyžaduje, můžete na konzultaci řešit i změnu dispozic interiéru a příček, výběr podlahové krytiny a jiné stavební úpravy.

Celkový návrh interiéru

Vytvoření celkové koncepce interiéru vč. vyhledání konkrétních solitérů (nábytku, doplňků), které naplní kreativní záměr.

Během schůzky dostanete zpracovaný návrh ve formě prezentace o 50 - 100 stránkách, jehož obsahem bude popis designu nového a upraveného interiéru, vytvoření sladěného prostoru, který si podle prezentace budete moci jednoduše zrealizovat. Prezentace obsahuje konkrétní výběr nábytku, doplňků s doporučením, kde vše zakoupit. Samozřejmostí je řešení výmalby, osvětlení atd.

Návrh je zpracován formou PowerPoint presentace, obsahem není 3D vizualizace.

Snová realizace

Po individuální domluvě je možné objednat celkovou realizaci vytvoření nového interiéru, kdy designérský team během několika dnů kompletně změní interiér vašeho domova a Vy se můžete rovnou nastěhovat (návrh interiéru je s Vámi předem konzultován).

Cena závisí na náročnosti přeměny a je domluvena individuálně.

Podmínky

Vhodný pro všechny, kteří touží po lepším bydlení.

Počasí

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Konzultace trvá 3 hodiny.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Konzultace s naší designérkou může proběhnout buď přímo ve Vašem interiéru a nebo mimo něj. Diskuze pak probíhá na základě půdorysu a fotografií interiéru. Pokud nejste přímo z Prahy, je možné konzultovat mailově či telefonicky. Doporučujeme variantu mimo interiér v příjemné čajovně či kavárně v Praze 6 či v Liberci.

Pokud chcete realizovat konzultaci mimo Prahu 6 nebo Liberec účtuje se většinou dopravné. Informujte se proto předem u nás, zda budete dopravné doplácet.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta 3hodinová konzultace (Praha)
Darečky.cz