IontStar Sport Sirup 500ml Aminostar

Dodavatel: Fit centrum
Výjimečný nápoj pro výjimečný výkon. Obsah účinných látek přispívá k okamžitému doplnění energetických zásob.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness577
Cena:210,- Kč
bez DPH 175,-

Zboží nelze momentálně objednat

IontStar Sport Sirup 500ml Aminostar
Máte vysoké nároky na svůj sportovní výkon a požadujete nadstandardní kvalitu? Iontstar sport sirup naprosto vyhovuje požadavkům jak profesionálních, výkonnostních tak i rekreačních sportovců. Přiměřený obsah „rychlé“ energie ve formě cukrů, schopnost stabilizace optimální hladiny krevního cukru v průběhu výkonu, podpora tvorby energie z tuků. Díky posledním dvěma vlastnostem se jedná svým složením o nápoj zcela výjimečný. Velmi nízká mineralizace zamezuje riziku „přesolení“. V každé chvíli přijímáte „správnou“ koncentraci důležitých minerálů. Energie je obsažená ve formě dvou základních typů cukrů a to „rychlých a zpožděných“. Celá jedna polovina z nich je nezávislá na inzulínu (fruktóza).

Nápoj je mimořádný také obsahem specifických fyziologicky účinných látek, podporujících přeměnu živin na energii a stabilizujících tzv. vnitřní prostředí. Tím se oddaluje vývoj nepříznivých změn negativně ovlivňujících výkon.

Je použitelný zcela univerzálně:

· PŘED výkonem – zajistí správnou hydrataci organismu a připraví tělo na maximální výkon

· V PRŮBĚHU výkonu – doplní a podporuje uvolnění potřebné energie, reguluje minerálovo-iontovou rovnováhu při fyzickém výkonu, předchází dehydrataci organismu

· V DOBĚ ZOTAVENÍ - přispívá k rychlejší rehydrataci organismu a doplnění ztracených minerálů a současně k rychlejší regeneraci

Lze ho používat u všech sportovních specializací včetně mládeže a fyzicky intenzívně pracujících osob. Pro kojící ženy je vhodný v maximálním denním množství do 1 litru hotového nápoje, pro starší generaci neomezeně. Lze ho použít v jakýchkoliv teplotních podmínkách okolí.

V případě použití kojícími ženami a diabetiky doporučujeme poradit se s ošetřujícím lékařem – celkový obsah zatěžujících cukrů v jednom litru nápoje je jen 6 g tj.pouze 0,5 BE.

Aminostar garantuje, že nápoj NEOBSAHUJE látky návykové ani dopingového charakteru.

Hlavní rysy produktu :


  • * doplňuje tělu potřebnou energii
  • * přispívá k tvorbě nové energie
  • * udržuje iontovou rovnováhu
  • * přispívá ke správné hydrataci organismu, předchází dehydrataci
  • * podporuje regeneraci po sportovním výkonu
Výrobce Aminostar
Darečky.cz