Imu Fit 60tbl Vitaland

Dodavatel: Fit centrum
Povzbuzující účinek na dýchací cesty díky obsahu bioflavonoidů.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness788
Cena:295,- Kč
bez DPH 246,-

Zboží nelze momentálně objednat

Imu Fit 60tbl  Vitaland
Povzbuzující účinek na dýchací cesty díky obsahu bioflavonoidů.

Vyvážená kombinace k posílení organismu v období snížené imunity s obsahem beta-glukanu.

Beta- glucan: Je to přírodní polysacharid, s odborným názvem Beta- 1.3- D-glucan (zkráceně glucan) složený z mnoha jednotek glukózy. Stimulující účinek působí příznivě na základní obranné systémy člověka. Glukany s největším biologickým účinkem jsou beta glukany, které jsou izolovány z buněčných stěn některých druhů hub. Biologická aktivita beta glukanu závisí na rostlinném původu, typu izolace, jeho velikosti a rozpustnosti. Glukany byly zkoumány v posledních 50-ti letech v USA a Japonsku. Z výsledků výzkumu vyplývá velmi pozitivní účinek na celkový organismus člověka. Beta glukan je vstřebáván do těla střevními stěnami. Jedná se o ryze přírodní a bezpečnou prevenci a doplňkové řešení zdravotních potíží typu infekčních onemocnění, onemocnění způsobené oslabením imunitního systému a rakoviny, alergií, kloubního a mimokloubního revmatismu, syndromu chronické únavy, žaludečních vředů a podpory krvetvorby.

Vitamin C: Ve vodě rozpustný vitamin, působící jako antioxidant, brání oxidaci škodlivého cholesterolu, přispívá k hojení ran a spálenin, stimuluje imunitní systém v průběhu virových a bakteriálních infekcí k větším výkonům, pomáhá při léčení nachlazení, účastní se na vstřebávání železa. Vitamin C funguje v kombinaci s vitamínem E, tj. pokud tyto vitamíny působí společně, mají vyšší účinnost, nežli působí-li samostatně.

Biofavonoidy: Vitamin P je ve skutečnosti celou skupinou látek souhrnně označovaných jako flavonoidy. Patří k nim hesperin, hesperidin, eriodictyol, quercetin, quercertrin, rutin, aj. Bioflavonoidy jsou látky rostlinného původu, které jsou obsaženy prakticky ve všech rostlinných buňkách. Zde zpravidla doprovázejí vitamín C.

Co se týče zdrojů bioflavonoidů v přírodě, vzpomeňte na informaci, že ovoci a zelenině dávají typické zabarvení. Nacházíme je hlavně v citrusovém ovoci, švestkách, višních, malinách, ostružinách, jahodách, ale také v šípcích, paprikách, mrkvi, zeleném salátu, rajčatech a dalších. Z obilovin je na bioflavonoidy bohatá pohanka. Obsahuje hlavně rutin. V citrusovém ovoci je největší koncentrace bioflavonoidů v bílé dužině, která se nachází pod povrchovou slupkou. Je to právě ta část, kterou s takovou pečlivostí odstraňujeme zrovna našim dětem… Mezi hlavní nepřátele bioflavonoidů patří - podobně jako je tomu u vitamínu C – teplo a světlo, var, voda, kyslík a kouření. Z léků acylpyrin, některé léky na spaní a antikoncepční tablety.

Zinek: Tlumí zvětšování prostaty. Zabraňuje vzniku i čistí bílé skvrny pod nehty. Pomáhá při léčbě neplodnosti a udržování nízké hladiny cholesterolu.

Hlavní rysy produktu:

  • * Napomáhá činnosti imunitního systému v boji proti infekcím na přírodní bázi
  • * Příznivě působí proti negativnímu dopadu životního prostředí
  • * Pomáhá posilovat organismus v období psychického i fyzického vyčerpání
  • * Může přispět k tlumení zánětlivých reakcí v organismu
  • * Povzbuzující účinek na dýchací cesty díky obsahu bioflavonoidů

Složení:
Látkové složení v 1 tabletě:
Beta-glucan 200,0 mg Vitamin C 50 mg
Biofavonoidy 25,0 mg Zinek 7,5 mg

Dávkování:


1-4 tablety denně, dostatečně zapít tekutinou, neurčí- li lékař jinak. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu v suchu a chladnu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.

Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace.
Výrobce Vitaland
Darečky.cz