Green Tea 60tbl Vitaland

Dodavatel: Fit centrum
Podporuje metabolismus a odbourávání tuků, čímž přispívá k redukci nadváhy.
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness802
Cena:299,- Kč
bez DPH 249,-

Zboží nelze momentálně objednat

Green Tea 60tbl Vitaland
Extrakt ze zeleného čaje se v čínské medicíně používá již 4700 let. Obsahuje jedinečnou koncentrovanou směs účinných látek: polyfenolů (katechinů) a kofeinu. Má svým termogenním účinkem přímý vliv na spalování tuků. Extrakt zeleného čaje je svou antioxidační vlastností účinnou zbraní proti škodlivému působení volných radikálů. Napomáhá snižovat celkový cholesterol a zpomalovat tím rozvoj aterosklerózy.

Pozitivní účinky GREEN TEA EXTRACT na zdraví - Antioxidant- bohatý zdroj antioxidačních polyfenolů; Antimikrobiální účinek- působí proti škodlivým bakteriím a virům; Antialergenní účinek- rozličné flavonoidy nalezené v zeleném čaji prokazují schopnost tlumit vzestup hladiny histaminu, který je hlavním mediátorem při alergických reakcích; Thermogenní účinek- obsahuje složky jako theofylin a kofein, které zvyšují metabolismus tuků.

Zelený čaj - Archeologické nálezy ukazují, že čaj se pije už téměř 5 000 let, a že Indie a Čína byly první dvě krajiny, kde se začal pěstovat. Zelený čaj se používal v tradiční medicíně v Indii, Číně, Japonsku a Thajsku v nejrůznějších případech od zastavování krvácení a zlepšování hojení ran přes snižování horečky, snižování krevního cukru až po zlepšování trávení.

EGCG - patří mezi nejsilnější katechiny - účinné složky přírodního zeleného čaje. Poslední výzkumy prokázaly, že EGCG přispívá k termogenezi (regulaci tělesné teploty) a odbourávání uložených tukových zásob, čímž urychluje redukci tělesné hmotnosti.

Polyfenoly - Bylo zjištěno, že polyfenoly zeleného čaje se chovají jako antioxidanty - brání poškození buněk a působí jako zametači volných radikálů. Přitom tato jejich antioxidační schopnost je překvapivě vysoká, dokonce vyšší než u vitaminu E nebo C. Četné epidemiologické studie prokázaly, že pití zeleného čaje snižuje výskyt: ischemické choroby srdeční, aterosklerózy,vysokého krevního tlaku, omezuje srážení krve, rozšiřuje cévy a snižuje vysokou hladinu krevních tuků a cholesterolu.

Kofein - Kofein přispívá k mobilizaci tukových zásob a způsobuje, že pracující sval tuk využije jako zdroj energie. To odsouvá vyčerpání zásob glykogenu a prodlužuje dobu, kterou je možno věnovat tréninku nebo požadovanému výkonu. Bohužel zatím nebyl dostatečně popsán mechanismus, jakým způsobem toho kofein dosahuje.

Hlavní rysy produktu:  • * Podporuje metabolismus a odbourávání tuků, čímž přispívá k redukci nadváhy.
  • * Pomáhá dlouhodobě udržovat a kontrolovat tělesnou hmotnost.
  • * V kombinaci s fyzickou aktivitou pomáhá snižovat krevní tlak a pozitivně ovlivňuje tok krve.
  • * Přispívá k udržování zdravého kardiovaskulárního systému.
  • * Obsažený kofein pomáhá zvyšovat čilost organismu a schopnost koncentrace a psychickou výkonnost.

Složení:
Složka v 1 tobolce:
Green Tea extrakt 500 mg Polyfenoly 250 mg
Epigalocatechin galát (EGCG) 81 mg Kofein 35 mg

Dávkování:


2 tobolky denně. Není vhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Přípravek uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a chladu.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace.
Výrobce Vitaland
Darečky.cz