Golfová masáž

Dodavatel: Adrop
Netradiční masáž nejen pro milovníky golfu. Pomocí zahřátých golfových míčků a horkého oleje je Vám dodána nová energie, zregenerováno celé tělo a hlavně předcházíte i zdravotním problémům. Program Tato unikátní golfová masáž je prováděna pomocí zahřátých Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00379
  • Varianta
Cena:1 600,- Kč
bez DPH 1 333,-

Zboží nelze momentálně objednat

Golfová masáž

Netradiční masáž nejen pro milovníky golfu. Pomocí zahřátých golfových míčků a horkého oleje je Vám dodána nová energie, zregenerováno celé tělo a hlavně předcházíte i zdravotním problémům.

Program

Tato unikátní golfová masáž je prováděna pomocí zahřátých golfových míčků a horkého oleje. Kombinuje velmi oblíbenou thajskou olejovou masáž s míčky, kterými masérka dokáže vstoupit hlouběji do problémových partií Vašeho těla. Ať už Vás bolí záda od hraní golfu, nebo z každodenního života (sezení v kanceláři, častá chůze apod.).

Golfová masáž pomáhá regenerovat a působí také preventivně na tělo jako celek a předchází tak zdravotním problémům. Umožní Vám zůstat v kondici a s plným soustředěním.

Navíc si od nás odnesete kvalitní nový golfový míč, a pokud si budete přát, rádi Vám zabalíme ten, kterým probíhala Vaše masáž.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy.

Čas

Masáž trvá 60 - 120 minut, dle Vámi vybrané varianty.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Oblečení

Není nutné žádné speciální oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Alespoň dva týdny dopředu.

Varianta 60 minut (Praha)
Darečky.cz