GLUTA FX 20 sáčků-glutamin

Dodavatel: Fit centrum
ŠUMIVÁ FORMA L-GLUTAMINU - JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ. Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek. Více
  • Dostupnost: Skladem
  • Kod výrobku: fitness481-3969
Cena:414,- Kč
bez DPH 345,-

Zboží nelze momentálně objednat

GLUTA FX 20 sáčků-glutamin
ŠUMIVÁ FORMA L-GLUTAMINU - JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ. Glutamin je nejčastěji se vyskytující se aminokyselina ve svalové tkáni, proto je na ni při růstu svalové hmoty lidským tělem kladena nejvyšší potřeba. Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování - devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek.
Obsahuje zdroj fenylalaninu, není vhodné pro nemocné fenylketonurií! Přípravek není určen pro děti.

Složení 1 dávky = 1 sáček: 5000mg L-glutamin, 1270mg sodíku, Kyselina citrónová, čajové a citrónové aroma, aspartam
Energetická hodnota: 0kcal

Doporučené dávkování:
V tréninkové dny: užijte 1 dávku (5g) ihned po tréninku rozmíchanou v džusu nebo vodě. Druhou dávku(5g) užijte před spaním.
V netréninkové dny: užijte 1 dávku před spaním rozmíchanou ve vodě nebo džusu.
Výrobce Scitec
Darečky.cz