Ferrari 360 Modena F1

Dodavatel: Adrop
DÁREK PRO MUŽE SE SLEVOU Sen každého muže. Otočte klíčkem a motor se s agresivním zavytím probudí k životu. Zařaďte jedničku a pomalu se rozjeďte. Motor nevytáčejte a rychle řaďte až na trojku a ustalte rychlost na osmdesátce. Stáhněte si okno, a když je Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00124
  • Varianta
Cena:12 230,- Kč
bez DPH 10 192,-

Zboží nelze momentálně objednat

DÁREK PRO MUŽE SE SLEVOU

Sen každého muže. Otočte klíčkem a motor se s agresivním zavytím probudí k životu. Zařaďte jedničku a pomalu se rozjeďte. Motor nevytáčejte a rychle řaďte až na trojku a ustalte rychlost na osmdesátce. Stáhněte si okno, a když je motor v mírných a trochu bručivých čtyřech tisících otáčkách, sešlápněte plyn naplno. Zrychlení je neskutečné, ale co vás uzemní tak, že vám spadne čelist, je neuvěřitelně hlasitý jekot osmiválce, který saje vzduch do otvorů přímo za vašimi rameny. Je to tak kovový a pronikavý tón, že si budete myslet, že motor do sebe nabírá strojově opracované pruty hliníku namísto vzduchu. Teď to můžete zažít i vy! 4,5 s postačí ke zrychlení z nuly na 100 km/h. Ručička rychloměru se zastaví na maximální rychlosti 295 km/h.

Popis

Cena pronájmu obsahuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla, dálniční známku a neomezený počet najetých kilometrů u hodinového pronájmu, u 24 hodinového pronájmu je v ceně zahrnuto 250 km (kilometry nad limit se doplací).

Vozidlo je přistaveno s plnou nádrží, u hodinového pronájmu nemusíte dotankovat, u 24hodinového pronájmu je nutné vrátit vozidlo opět s plnou nádrží.

Podmínky pro půjčení Ferrari 360 Modena F1

Vhodný pro muže i ženy. Minimální věk je 25 let. Řidičský průkaz podmínkou.

Počasí

Provoz vozidla je závislý na klimatických podmínkách.

Čas

Pronájem na 1 hodinu (neomezený počet ujetých kilometrů včetně pohonných hmot) či 24 hodin (250 ujetých kilometrů bez pohonných hmot).

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 – 2 dospělé osoby (řidič a spolujezdec).

Diváci

Diváci mohou být přítomni. Účastníka lze filmovat i fotografovat.

Oblečení

Na oblečení nejsou kladeny žádné nároky.

Sezóna

Nejdříve od 1.4., nejpozději do 31.10.

Měli byste vědět

Před absolvováním jízdy podepisuje účastník směnku, která je zpětně vrácena. Přistavení vozu v Praze je zdarma, mimo Prahu je účtováno navíc dopravné.

Rezervace termínu Ferrari

Minimálně 4 týdny předem.

Varianta 1 hodina (Praha)
Darečky.cz